Když se matka dozvěděla, že se jí narodí trojčata, byla v šoku. To největší překvapení ji ale teprve čekalo

Fotografie: Depositphotos

Maminka věděla, že se jí narodí trojčata, ale byla velmi překvapená, když zjistila, že jsou a budou úplně stejná.

Když se má narodit miminko, je to velká radost. O to větší radost je, když se maminka dozví, že nečeká pouze jedno dítě, ale dokonce 3. Stejnou radost měla také tato žena, která už se nemohla dočkat, až se stane maminkou dokonce 4 dětí. Měla totiž už jednu holčičku, která se na svoje sourozence velmi těšila. Po porodu na ně ale čekalo překvapení.

Byl to největší šok v jejím životě

Maminka Becki-Jo Allen z Anglie byla asi v devíti týdnech těhotenství, když zjistila, že nebude mít jen jedno dítě, ale dokonce 3 miminka. Tehdy ji věčně bolela hlava, takže se objednala na vyšetření a poté zjistila, že čeká trojčata. V rodině nemají trojčata, takže to na ni přišlo z ničeho nic. Tři chlapci mají ještě jednu sestru, která se nemůže dočkat, až se o ně bude starat.

Narodili se v 31. týdnu a prvních šest týdnů museli strávit na jednotce intenzivní péče. Častokrát bylo mamince řečeno, že jsou na sebe až neuvěřitelně podobní a ona je tak nechala vyšetřit a zjistila, že jsou zcela identičtí, což se stává jen zřídka, vlastně vůbec. Vzácností v tomto ojedinělém případě bylo, že se nejprve rozdělilo vajíčko a jedna z buněk se poté opět rozdělila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Becki-jo allen (@beckijo92)

Jsou si neuvěřitelně podobní

A jejich velká sestra Indiana je naprosto miluje. Je pro ni sice velmi náročné je rozpoznat, ale hlavní je, že vůbec nežárlí a snaží se mamince pomoci, jak jen to jde. Uvidí se, jak to bude v budoucnu. Je totiž možné, že to nebude zase tak jednoduché, vyrůstat se třemi bratry. Nějak to ale budou muset zvládnout. Důležité je, že jsou všichni zdraví.

Zdroj: Metro

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]