Otevřela konzervu s tuňákem. Uskočila a zakřičela, trčela z ní jakási hlava

konzerva s tuňákem
Fotografie: Pixabay

V některých nekvalitně vyrobených konzervách se leckdy mohou objevit stopy jiných potravin. To, co však uvnitř konzervy s tuňákem našla tato žena, bylo něco velmi neobvyklého.

Některé výrobky, jež jsou vyráběny strojově ve velikých továrnách, mohou často obsahovat i prvky jiných potravin. Může to být následkem toho, že jsou kompletované v té samé továrně. Na etiketách to někteří výrobci i zmiňují, že jejich výrobek může obsahovat stopy nějakých dalších surovin. Obsah konzervy by tedy neměl být nijak narušen či by v něm nemělo být přítomno nic, co není na obale uvedeno. Tato žena měla však naprosto jinou zkušenost, což ji určitě dostatečně vyvedlo z míry.

Žena miluje tuňáka

Tato žena se řadí mezi velké milovnice tuňáka. Sama uvádí, že tuňák může být v jakékoliv formě a zpracovaný mnoha způsoby. Může se jednat například o sushi s tuňákem, steak či například těstovinový salát, ve kterém je tuňák z konzervy. Salát patří mezi její absolutní favority, protože je jednoduchý na přípravu a je zároveň zdravý.

Dcera má také ráda ryby

Ryby a obzvlášť tuňáka má velice ráda nejen tato žena, ale i její dcera. Ta je prý schopná sníst snad jakoukoliv rybu, ať už je připravená na jakýkoliv způsob. Onen těstovinový salát s tuňákem proto často připravují společně, dcera je pro ženu velikou pomocnicí jak v kuchyni, tak v celé domácnosti. Poslední dobou už dcera dokonce zvládá salát sama, a tak má žena občas čas i na své osobní záležitosti.

Dceři přišla konzerva divná

Jednoho dne, kdy se dcera rozhodla připravit salát sama, na svou matku volala z kuchyně, že se jí na konzervě tuňáka něco nezdá. Žena se dcery na dálku zeptala, co se jí nezdá, na což jí dcera odpověděla, že ryba divně zapáchá. Žena se tedy zvedla a rozhodla se konzervu osobně zkontrolovat, jelikož ji kupovala ten den, kdy dcera chtěla salát chystat.

uzavřená konzerva s tuňákem
Fotografie: Pixabay

Obě byly znechucené

Když se žena odhodlala ke konzervě přičichnout, opravdu se jí zápach nezdál. Konzervu tedy úplně otevřela, aby se podívala na stav tuňáka. V tu chvíli nastal šok, jenž čekal jak ženu, tak dceru. V konzervě totiž ze zpracovaného tuňáka trčela jakási hlava, která připomínala krabí hlavu. Po chvíli zkoumání se opravdu prokázalo, že je to krabí tělíčko.

Tento krab se zřejmě omylem připletl v továrně mezi tuňáky. Dle jeho stavu mu při výrobě byly useknuty končetiny. Matka s dcerou se tedy rozhodly konzervu vyhodit a večeři si objednat, tuňáka si po této zkušenosti dlouho nedaly. Dnes si však opět svůj oblíbený salát rády připraví, ale pečlivěji si vybírají to, jakého tuňáka do tohoto pokrmu použijí.

Zdroj: DailyMotion

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*