Mladá žena si prošla peklem na nebi, aby pomohla bezdětnému páru. Kontrola u doktora ji srazila do kolen

Fotografie: Nevit Dilmen (talk) / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Shaniece byla ve svém okolí všeobecně považována za velmi mladou matku. Rozhodla se ale pro ještě mnohem více šokující věc a dostala se tak do neobvyklé situace.

Ještě předtím, než sama otěhotněla, velice se zajímala o možnost stát se náhradní matkou. Ve chvíli kdy sama zjistila, co to znamená být matkou a jaký nepopsatelný pocit to pro ženu je, měla jasno. V pouhých 21 letech navštívila centrum náhradního mateřství a seznámila se s bezdětným párem. O tom, co vše je nutné podstoupit, aby žena mohla být náhradní matkou, informuje web WebMD.

Po prvním ultrazvuku na všechny čekal šok

Jakmile se Shaniece seznámila s Jaonnou a Stevem, měla hned jasno. Věděla, že tohle je přesně ten pár, kterému chce splnit jejich sen a dát jim možnost mít miminko. Podstoupila tedy několik složitých vyšetření a následně se stala náhradní matkou pro jejich miminko, které Joanna sama nebyla schopná donosit. O podobném případě jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali nedávno, v tomto příběhu na rodiče po narození miminka čekal šok.

Joanna a Steve zažili nečekané překvapení již během těhotenství. Na prvním vyšetření měl pro ně doktor nečekanou zprávu, pozitivní informaci o tom, že vajíčko se uchytilo, vystřídala informace nečekaná. Nebylo totiž samo. U Shaniece bylo potvrzeno vícečetné těhotenství a lékař tehdy na ultrazvuku zaznamenal dvě bijící srdíčka.

Babička se poprvé setkala s vnučkou. Jejich dojemná reakce je důkazem, že z nich bude nerozlučná dvojka

Nejmladší náhradní matka Velké Británie

Steve a Joanna byli z této zprávy nadšeni, na obě dvě děti se velmi těšili a Shaniece měla radost i za ně. Nejednalo se o tolik neobvyklou situaci, v případě umělého oplodnění často dochází k tomu, že se uchytí více než jedno embryo. O podobném případě jsme čtenáře SvětuKreativity informovali v jednom z našich příběhů v minulosti, náhradní matka zde porodila dvojčata čínskému páru.

Netrvalo to ale ani 10 týdnů a vyšetření, které Shaniece absolvovala, odhalilo další šokující novinku. Mladá maminka v sobě nenosila pouze dva nové životy, ale hned tři. O tom, jaká rizika obnáší multičetné těhotenství, informuje podrobněji web PregnancyBirthBaby. Shaniece na svět přivedla tři zdravé děti, které v jejich nové rodině pravidelně navštěvuje a je ráda, že se k tomuto činu odhodlala a učinila tak tento bezdětný pár spokojeným. A to dokonce trojnásobně.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]