Po porodu dítěte se ukázala pravá povaha jejího manžela. Odhalila pravdu, za kterou se krutě pomstila

Fotografie: Freepik

Když žena zjistila, že ji její manžel podvádí čerstvě poté, co založili rodinu, byla zdrcená. Rozhodla se však, že ona nebude obětí, a připravila si krutou pomstu.

S nevěrou se každý člověk vyrovnává po svém. Někteří okamžitě ukončí vztah a snaží se využít čas jako nejlepší lék na zlomené srdce, jiní však chtějí svému partnerovi způsobit stejnou bolest, jakou cítí oni sami. Vymyslí tedy pomstu, která by byla alespoň malou útěchou v tak těžkém životním období. Tato žena si zvolila druhou cestu. Zjistila, že ji po porodu jejich dcery manžel podvádí, a rozhodla se mu to vrátit i s úroky.

Narození dcery jako důvod k nevěře

Žena si myslela, že jsou s manželem na stejné vlně, chtějí založit rodinu a strávit spolu zbytek života. Jenže muž si jako důvod k nevěře vybral právě narození jejich holčičky. Netušil však, že vše vypluje na povrch a jeho manželka se dozví krutou pravdu, nad kterou nehodlá jen tak mávnout rukou. Předstírala tedy, že je do něj stále zamilovaná, dokud muže nepříjemným způsobem nepřekvapila.

„Myslela jsem si, že žiju ve zdravém a šťastném manželství, dokud jsem si nevšimla podezřelých nočních telefonátů, tajných úprků a celkově změn v jeho chování,“ uvedla zhrzená žena. Nejbolestivější však bylo vědomí, jaké období si muž k nevěře vybral – když společně založili rodinu a narodila se jim dcera, jak uvádí server Twice.

Radost z narození syna vystřídala dramatická scéna. Žena nemohla uvěřit maximální drzosti přítele

Muže usvědčily zprávy s milenkou

Žena se cítila naprosto zrazená. Při představě, že si její manžel vyměňoval zprávy se svou milenkou, které ho nakonec také usvědčily, a jeho manželka mezitím pečovala o jejich dceru, snažila se udržovat manželství šťastné, starala se o domácnost a také pracovala, začala v ní vřít krev. Rozhodla se, že ona tady nebude obětí. Proto začala postupně budovat svůj život, stavět se na vlastní nohy, koupila si byt a operovala se společnými penězi, ke kterým měla přístup, bez manželova vědomí.

nevěra manžela
Fotografie: Freepik

Dokonce kontaktovala svého právníka a připravovala plán, aby po rozvodu získala dceru do výhradní péče. To ovšem nebylo všechno. Její plán pomsty měl ještě jednu, velice podstatnou část, jak uvádí server AmoMama. Začala napodobovat chování milenky svého manžela. Stačily drobnosti, o nichž se dočetla ve zprávách, jež si cizí žena vyměňovala s jejím mužem. Manžel o nich nemluvil, ale musel si jich všimnout, protože se najednou stal pozornějším ke své ženě, zajímal se o ni. Dospělo to do takové fáze, že opustil milenku a začal se opět plně věnovat své rodině.

Když přišel den výročí, žena naplánovala romantickou večeři, kde měla svůj plán dotáhnout do zdárného konce. Požádala svého manžela, aby jí zapózoval na fotografii na památku těsně předtím, než před něj rozložila rozvodové papíry. Samozřejmě nejdříve nechápal, co se děje. Jeho žena mu jen sdělila, že ví o jeho aféře, a se vztyčenou hlavou odešla. Opouštěla stůl s bolestí v srdci, se smutkem, ale i s nadějí na zářivější budoucnost. O kruté pomstě za nevěru manžela jsme již psali na SvětěKreativity. Žena vyhodila muže z bytu i s jeho starými rodiči.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*