Žena požádala o rozvod kvůli nepřijatelnému chování manžela

Fotografie: Depositphotos

Žena požádala o rozvod z kuriózního důvodu. Její manželství bylo téměř idylické, až na jeden detail, který její muž bohužel nemohl ovlivnit. Nakonec vyhledal odbornou pomoc.

Manželství rozhodně není pro každého. Neustále na něm musíte pracovat, občas je to veliká dřina, ale někomu se vyplatí a skutečně v tom obrovském světě svou druhou polovičku, s níž stráví zbytek života v harmonii, najde. Tato žena žije s manželem už dlouhých 30 let. Manželství je idylické, tedy až na jeden veliký problém. Ve spánku muž svou ženu bije.

Pohár právě přetekl

Když jejich manželství dosáhlo 30 let, ženě přetekl pohár trpělivosti a rozhodla se pro rozvod. Číňanka byla neskutečně vyčerpaná. Každou noc se dělo to samé. Číňanku její manžel Wu ve spánku neustále bil pěstmi a kopal do ní, jak uvádí server Mirror. Trvalo to už několik let a situace nijak neustávala, spíše naopak. Chtěla od něj odejít, i když si dobře uvědomovala, že její partner za nic nemůže.

Potíže začaly asi před 10 lety, když muž začal mluvit ze spaní. Nebylo to nic hrozného, i když se občas žena probouzela unavená, protože nemohla v noci spát. Jenže se situace začala zhoršovat a o 5 let později k mluvení partner přidal i samovolné pohyby rukama a nohama. To vedlo k tomu, že ženu každou noc bil a kopal.

Ženu opustil manžel kvůli vzhledu. Když ji viděl poprvé po návštěvě kadeřníka, ihned snědl svá slova

Trpěl těžkou poruchou spánku

Žena byla zoufalá, začala muži hrozit rozvodem, pokud nevyhledá odbornou pomoc. Situace pro ni byla neúnosná. Dokonce požádala o vydání dočasného soudního zákazu přiblížení, jak píše web Newly. Když byl muž konečně přijat na kliniku, lékaři zjistili, že trpí těžkou poruchou chování v REM spánku.

žena nemůže spát
Fotografie: Freepik

To dle Healthline znamená, že daná osoba v REM fázi spánku fyzicky předvádí to, co se jí zdá ve snu. Může jít o údery pěstmi, kopání, mluvení i křik. Existují léky, které zmírňují příznaky a násilné epizody. K tomu je dobré, když si pacient osvojí některé změny ve spánkové rutině, například začne spát v jiné poloze. Rozvod byl tak zažehnán a žena se mohla po letech konečně vyspat beze strachu. O některých spánkových poruchách jsme již psali na SvětěKretivity, jednou z nejhorších je spánková paralýza.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*