Radost z narození syna vystřídala dramatická scéna. Žena nemohla uvěřit maximální drzosti přítele

Fotografie: Depositphotos

Žena se podělila o bizarní příběh z příchodu svého prvního potomka na svět. Radost rychle vystřídalo zklamání, když se novopečená maminka podívala příteli na telefon.

Video zveřejněné uživatelkou s přezdívkou Aubrecita na oblíbené platformě TikTok koluje internetem jako blesk. Tentokrát se však nejedná o nic až tak zábavného, spíše skandálního. Žena jen pár hodin poté, co porodila svého prvního potomka, zjistila šokující pravdu, když vzala do ruky mobilní telefon svého spícího přítele.

Radost vystřídalo zklamání

Jen několik hodin poté, co žena porodila svého prvního potomka, náhodou zjistila, že ji její přítel podvádí s jinou ženou. „Během krmení našeho chlapečka mě zdravotní sestry požádaly, abych zaznamenala čas, kdy náš syn jedl. Prostě jsem jen vzala přítelův mobil, který byl zrovna po ruce, abych se podívala, kolik je hodin. Na domovské stránce, kde byla fotografie našeho syna, jsem zahlédla zprávu od ženy jménem Marissa, kde stálo ‚Pojď se tulit‘,“ uvádí žena ve svém videu.

Novopečená maminka byla v šoku. Když svůj příběh sdílela na TikToku, video zavalila smršť komentářů, jak uvádí web NYPost. Většina jejích sledujících se ji snažila podpořit, někteří dokonce chtěli situaci odlehčit a uváděli, že jméno Marissa by měla pro další dítě vyloučit. Někteří byli radikálnější, zapojili by zdravotní sestry a s jejich pomocí by muže vyvedli z nemocnice.

Chování manžela u porodu překročilo všechny meze. Lékaři z něj udělali odstrašující případ

Druhá žena byla nevinná

O dobrém srdci ženy, která příběh sdílela, svědčí i fakt, že svým sledujícím v komentářích dopřála pokračování příběhu, kde uvedla, že Marissa je v celé situaci nevinně. O ničem totiž nevěděla, myslela si, že má štěstí na hodného přítele. Jenže ten si psal s dalšími 3 dívkami, žádná z nich o ostatních ženách netušila, jak píše server HoneyNine.

@aubrecita I know—I can’t believe he let his battery get that low either #babydaddyproblems #postpartum #formerteenmom ♬ original sound – kooze

Mnoho sledujících samozřejmě zajímalo, zdali jsou s mužem stále spolu vzhledem k tomu, že mají společného potomka. Na to však žena odvětila: „Ne, to se stalo už před 9 lety. Opustila jsem ho a nyní mám manžela, který mi vrátil víru v muže.“ Ačkoli se to nezdá, podobně bizarních příběhů je spousta. Například jsme na SvětěKreativity psali, jak se manželka a milenka sešly v jednu chvíli ve stejné porodnici a porodily děti stejnému tatínkovi. Zřejmě měl co vysvětlovat.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]