Těhotná žena byla donucena k nejtěžšímu rozhodnutí v životě. Při další kontrole nevěřili lékaři svým očím

Fotografie: Depositphotos

Michelle a Ross žili ve spokojeném partnerství. Jediné, po čem ještě toužili, byl společný potomek. Jednoho dne přišla Michelle s radostnou zprávou.

Michelle svému partnerovi radostně oznámila, že je těhotná. Na společné dítě se těšili, bohužel jejich radost netrvala dlouho. Během obvyklé cesty do práce ucítila Michelle silnou bolest v podbřišku a bylo jí jasné, že je něco špatně. Jakmile zjistila, že krvácí, neváhala a navštívila lékaře. Bohužel se u doktora dozvěděla smutnou zprávu, v 6 týdnu těhotenství potratila.

Musela nastoupit do nemocnice

Po ultrazvukovém vyšetření, které potvrdilo, že Michelle potratila, byla žena odkázána do péče odborníků. Bylo zapotřebí, aby pozřela tabletu, která pomůže vyčistit její dělohu. Jedině tak se dalo zabránit vzniku závažné infekce, která se může v děloze ženy po potratu vyskytnout. O této skutečnosti informoval deník Planetapl.

Následující den si Michella udělala kontrolní těhotenský test, k jejímu překvapení byl ale výsledek pozitivní. Neváhala a ihned navštívila nemocnici, kde jí byla doporučena operace. Vypadalo to, že její stav je opravdu vážný. Michelle byla hospitalizována a její stav byl pravidelně kontrolován. Před plánovanou operací byl ženě proveden kontrolní ultrazvuk, o jeho výsledcích čtenáře informoval deník Righttolife.

Lékaři nemohli uvěřit tomu, co na monitoru viděli

Během tohoto vyšetření ale lékař zůstal v šoku. Zjistil totiž, že slyší tlukot srdce. I přesto, že Michelle krvácela a následně pozřela tabletku na potrat, její miminko se rozhodlo, že o svůj život zabojuje. Následným vyšetřením se zjistilo, že Michelle původně čekala dvojčata. K potratu a úmrtí plodu skutečně došlo, druhý plod se ale i nadále vyvíjel.

Neplodný pár přivítal na svět hned trojčata. Lékaři mají jediné vysvětlení, které dvojici vyrazilo dech

Tato zpráva byla neuvěřitelná nejen pro lékaře, ale i pro oba partnery. Je až neuvěřitelné, že i přes chemickou tabletku, která má potrat vyvolat, se plod v těle ženy dokázal udržet a Michelle tak na svět přivedla zdravou holčičku. Některá ultrazvuková vyšetření mohou partnery překvapit, podobně to bylo i v nedávném příběhu, který jsme čtenářům SvětuKreativity přiblížili. Někdy ale mohou být výsledky vyšetření nepříjemné a žena se musí rozhodnout, co dál.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]