V 19. týdnu těhotenství měla bříško jako v 9. měsíci. Po ultrazvukovém vyšetření se manželé nezmohli na jediné slovo

Fotografie: Depositphotos

Pár se dlouhou dobu snažil o miminko. Nejprve jim řekli, že čekají dvojčata, ale všechno nakonec dopadlo úplně jinak.

James a Scarlet Scots vždy snili o velké rodině. Zpočátku byl osud k tomuto páru velmi štědrý, protože se jim narodili chlapci Sheiden a Langdon. Později se ale začali snažit o další miminko, protože chtěli, aby chlapci měli brášku nebo sestřičku. Ale ukázalo se, že má James problémy s početím. Snažili se dlouhých pět let, než jim došlo, že se bez pomoci lékařů neobejdou.

Bylo to velmi složité

První cyklus léčby neplodnosti selhal. Pár už téměř ztratil veškerou naději, ale byli odhodlaní projít všemi těmito procedurami znova. A i když se to zdálo už beznadějné, nakonec se zadařilo. Třetí těhotenství Scarlet probíhalo ještě lépe, než předchozí dvě. Žena ani netrpěla nevolnostmi, které bývají neustálým problémem. Jenže potom jí začalo velikou rychlostí růst břicho, jakoby v něm bylo těsto, které kyne.

Scarlet došlo, že všechno asi nejde podle plánu. Po společném uvažování si manželé uvědomili, že na svět nejspíš nepřijde jen jedno dítě, ale spíše dvě nebo tři. Po ultrazvukovém vyšetření se ale manželé nezmohli na jediné slovo. Podle něj totiž přišli na to, že v břiše nejsou dvě nebo tři děti, žena totiž nosila v bříšku hned 5 miminek najednou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Scott Quintuplets + Two (@five.two.love)

Náročné těhotenství

Lékaři ženu ujistili, že všechna miminka jsou v pořádku. Ale aby přišla na svět zdravá, musela jejich matka především odpočívat a především správně a pořádně jíst. Už v pátém měsíci těhotenství se nemohla skoro hýbat. Malý Deizi, Lili, Violet, Lincoln a Logan přišli na svět o celé dva měsíce dříve. Po porodu ani jedno z miminek nevážilo ani 1,5 kg, ale jelikož byla zdravá a silná, tak začala velmi rychle přibírat. Nyní jsou všichni velmi šťastní.

Zdroj: Mamadu

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]