Myslela, že jen přibrala, ale pak porodila ve sprše své třetí dítě. Případ, nad kterým i lékaři kroutí hlavou

Fotografie: Depositphotos

Osmadvacetiletá maminka dvou dětí byla v šoku, když ve sprše pocítila náhlou potřebu zatlačit a zachytila hlavičku dítěte mezi nohama.

Po porodu pětiletého Nata a tříleté Darci se Dimitty s manželem Jasonem přestali snažit o další dítě. Žena předpokládala, že její nadváha je způsobena přibývajícími kily během hormonální nerovnováhy, kterou trpěla. Maminka měla pravidelnou menstruaci a několik týdnů před překvapivým porodem koncem února letošního roku si dokonce udělala těhotenský test, který byl negativní.

Netušila, že je těhotná

Váha jí celý život kolísala, takže si nic nemyslela, když přibrala pár kilo. Předpokládala , že je to jen další z jejích výkyvů, a nebylo to nic nápadného. Měsíc před svým porodem dokonce letěla letadlem, a šest týdnů před porodem podstoupila rentgen po zranění při ragby.

Vůbec mě nenapadlo, že bych mohla být v očekávání – pro jistotu jsem si dokonce měsíc před porodem udělala test, který byl negativní.” Administrativní manažerka Dimitty netušila, že je něco v nepořádku, dokud se večer před porodem nezačala cítit v břiše „trochu mimo“.

Ze sprchy ve dvou

Večer před narozením dítěte se cítila trochu mizerně. Bylo jí trochu špatně od žaludku, tak uložila děti do postele a sama šla brzy spát. Probudila se kolem jedné hodiny ráno a cítila se hrozně nepříjemně, jako by nutně potřebovala na záchod, ale nebyla schopná jít. Bolest se začala zhoršovat, tak se rozhodla dát si sprchu, aby se cítila lépe.

Fotografie: Freepik

Nechtěla budit manžela, tak nechala zhasnuto a sprchovala se potmě. Najednou pocítila nutkání tlačit a vzápětí si uvědomila, že drží hlavičku dítěte. Navzdory šoku a zmatku se Dimitty podařilo ve tmě posadit na podlahu a po posledním zatlačení se její dítě narodilo v časných ranních hodinách.

Manžel byl v šoku

Zavolala svého manžela Jasona, který vběhl do koupelny a byl šokován, když zjistil, že jeho žena je celá od krve a v náručí drží jejich novorozeného syna. Dvojice zavolala záchranku, která přijela asi po 15 minutách a pomohla Dimitty porodit placentu. Poté, co záchranáři přestřihli pupeční šňůru, odvezli rodinu do nemocnice v Campbelltownu v Novém Jižním Walesu, kde byl pár 24 hodin sledován.

Dimitty a Jason pojmenovali svého nečekaného chlapečka Harvey Eric Barry Timmins. Vážil necelé tři kilogramy. Pro Dimitty to byl tak obrovský šok, že prvních pár dní po porodu si téměř nepamatuje. Starší děti byly nadšené, když jim rodiče šťastnou novinku oznámili, zejména dcera, protože vždycky chtěla být starší sestrou.

Nové role se zhostili dobře

Rodina a přátelé byli celé rodině velkou oporou, protože na narození potomka nebyli manželé vůbec připraveni. Dokonce asi měsíc před porodem dělali velký úklid a zbavili se nepotřebných věcí pro miminko, které skladovali po starších dětech. Naštěstí s pomocí přátel rychle sehnali veškerou výbavičku.

Fotografie: Freepik

Trvalo jim asi 24 hodin, než pro chlapce vymysleli jméno. Nakonec vybrali jméno Harveyho po Jasonově dědečkovi, což je opravdu výjimečné. Dimitty uvedla, že její předchozí těhotenství probíhala úplně jinak, takže ji vůbec nenapadlo, že by se jí mohlo něco takového stát. Nicméně jsou všichni za tento obrovský dar neskonale vděční, a i když to byl zpočátku šok, byl to nejkrásnější šok v jejich životě.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*