Ihned po porodu miminka ji čekala nejtěžší chvíle v životě. Její dojemná slova rozplakala všechny lékaře

Fotografie: Depositphotos

Maminka novorozeného syna učinila to nejtěžší rozhodnutí v životě. Na internetu zveřejnila video, kde se s ním loučí ve prospěch adoptivní rodiny. Sotva udržíte slzy.

Život nás někdy staví do náročných situací, kdy je potřeba učinit extrémně těžké rozhodnutí. Pro tuto maminku to znamenalo vzdát se svého novorozeného dítěte a přenechat jej adoptivní rodině, o níž věděla, že mu může zajistit život, jaký by ona nedokázala. Než se s ním však rozloučí, natočí video s emotivním vyznáním.

Čelili nejtěžšímu rozhodnutí v životě

Když se Hannah Mongie a její manžel dozvěděli, že čekají dítě, nedostavila se radost ze založení rodiny jako u jiných párů. Naopak, najednou před nimi stálo jedno z nejtěžších rozhodnutí, jaké museli v životě učinit. Nechat si chlapečka, nebo jej dát k adopci. Nakonec se rozhodli pro to druhé a v emotivním videu na internetu maminka vysvětluje proč.

Hannah natočila svého roztomilého novorozeného syna Tagga a loučí se s ním se slzami v očích. Přestože ví, že ji nerozumí, co říká, snaží se mu sdělit, proč se rozhodla dát jej k adopci rodině, která mu může poskytnout život, jaký ona nemůže, jak uvádí web Newly. Ve slovech novopečené maminky můžete slyšet, že rozhodnutí vzdát se svého syna pro ni není vůbec snadné.

těhotenství

Ve 30. týdnu přestala cítit pohyby miminka, pak se stalo něco nepředstavitelného

Z jejích slov mrazí

Hannah začala od samého začátku, kdy se seznámila s Taggovým otcem. „Potkali jsem se v roce 2013. Nějakou dobu jsme spolu chodili a v roce 2015 jsem zjistila, že jsem těhotná. Tak moc tě miloval od samého začátku,“ vysvětluje Hannah. Po 8týdenní prohlídce poslala Hannah svému manželovi nahrávku tlukotu srdce jejich syna. Jenže 2 dny poté se zastavilo jeho vlastní, jak píše server ABCNews.

„Poté, co tvůj tatínek zemřel, mě nikdy v životě nenapadlo, že bych tě mohla dát jiné rodině, byl jsi můj poslední kus Kadena. Ale jednoho dne jsem se probudila a věděla jsem, že budeš s někým jiným,“ pokračuje. Spojila se s milým párem, Emily a Bradem, a po 2 týdnech pravidelných setkávání věděla, že oni se stanou Taggovými rodiči. „Já a tvoje maminka, Emily, jsme se staly skutečně dobrými přítelkyněmi, teď je jednou z mých nejlepších kamarádek.“ Hannah neustále opakuje, jak moc Tagga miluje. I jeho táta. A tím video ukončí.

K videu nakonec ještě napsala popisek: „Doufám, že každý, kdo video uvidí, bude moci získat nový pohled na to, čím si matka prochází, když dává své dítě k adopci. To je tak daleko od bezcitného činu, jak jen může být. Ukazuje definici lásky. Milovat někoho natolik, že se vzdáte svého vlastního štěstí pro toho, koho milujete, abyste mu zajistili ten nejlepší život.“ Adopce však někdy mohou přinést i krásné příběhy. O jednom z nich jsme psali i na SvětěKreativity, když si homosexuální pár adoptoval sourozence, které jejich biologická matka opustila.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*