Žena otěhotněla v 62 letech i přes to, že její manžel podstoupil zákrok, po kterém měl být neplodný. Věk budoucího otce byl i pro lékaře překvapením

Fotografie: Pixabay

Někdy se lidé rozhodnou, že budou mít dítě v pozdějším věku, kdy je to sice větší námaha, ale pro pár to bude takové omlazení. Jenže někdy žena otěhotní nečekaně.

Žena z Ameriky odhalila, že čeká své třetí dítě. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby této ženě nebylo 62 let. Navzdory tomu, že se jí před šestnácti lety zastavila menstruace a její manžel podstoupil vasektomii, se zadařilo, a za pár měsíců se jim narodí další člen rodiny. Bylo to pro ně obrovským překvapením, ale nyní těhotenství berou jako požehnání a na miminko se moc těší.

Žena už prošla menopauzou

Žena samozřejmě předpokládala, že již otěhotnět nemůže, protože se jí zastavila menstruace. Ještě k tomu její manžel podstoupil vasektomii, takže možnost otěhotnění byla opravdu víceméně nulová. Vasektomie je chirurgická sterilizace. Žena jménem Jenny popsala své dítě jako zázrak, na který se s manželem strašně těší. Maminka řekla, že to nechápe, když před šestnácti lety prošla menopauzou.

Fotografie: Pixabay

Všichni jí říkají, že je příliš stará

Jenny je již matkou dvou synů, takže by se dalo spíš očekávat, že bude brzy babičkou. Kromě řešení různých problémů, které jsou s těhotenstvím spojeny, jako jsou ranní nevolnosti, bolestivé kopnutí miminka a pocit, že se dítě tlačí do močového měchýře, musí Jenny poslouchat docela ošklivé narážky všech lidí okolo.

Fotografie: Pixabay

Poté, co ve svých dvaašedesáti letech prozradila, že je těhotná, se jí nikdo nezeptal, jak starý je její manžel. Všichni jí jen říkali, že ona je příliš stará na to, aby se znova stala matkou. Proto bylo pro všechny překvapením, že budoucímu otci je 72 let.

Byli lidé, kteří ji podporovali

Jenny a její manžel čekají třetího syna na konci listopadu. Jen se vysmívají komentářům, které se je snaží nějak shodit, protože oni vědí, že na výchovu malého synáčka ještě stačí. Jedna žena napsala, že je nezdravé mít děti po dosažení věku 35 let. Na to jí jiná maminka napsala, že měla děti ve věku 24, 26, 28, 30, 37, 40, 43 a 48 a každé její dítě je požehnáním.

Fotografie: Pixabay

Další řekla, že není nic špatného na tom být starší matkou. Tělo matky vždy ví, co dokáže, a jestliže Jenny otěhotněla i přes svůj vyšší věk, je si její tělo jisté tím, že to určitě zvládne. A nám nezbývá nic jiného, než tomuto páru držet palce a doufat, že všechno dobře dopadne.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]