Při tragické nehodě přišla o manžela. Lékaři jí poté sdělili „radostnou“ novinu. Ale už bylo příliš pozdě

Fotografie: Shutterstock

Brian sloužil mnoho let v americké armádě. Sloužil na misích od Kuvajtu po Irák a Afghánistán, a i když se několikrát dostal do nebezpečných situací, vždy se dokázal vrátit domů nezraněn.

Courtney Hill a její manžel Brian se seznámili uprostřed sněhové bouře v roce 2011. Náhodné setkání brzy rozkvetlo v nezapomenutelný románek, který vedl k jejich pětiletému manželství a narození krásné dcery. Jejich „dokud nás smrt nerozdělí“ však pro Courtney přišlo příliš brzy, když se dozvěděla, že její manžel zemřel 2. února 2016 při tragické nehodě nákladního automobilu v Oklahomě. Tento vysloužilý námořní veterán sloužil v Iráku, Kuvajtu a Afghánistánu.

Novinka jí změnila život

Manželé se již nějakou dobu snažili rozšířit svou rodinu. Ráno v den nehody si Brian a Courtney společně udělali těhotenský test, ale výsledek byl negativní. O několik dní později, ráno v den manželovy smrti, si Courtney udělala další těhotenský test. Tentokrát byl pozitivní. Truchlila nad ztrátou svého manžela, ale přesto cítila neobvyklé a nečekané vzrušení z toho, co ji ještě čeká – z jeho odkazu, který jí zanechal.

Na pohřbu, těsně předtím, než Briana uložili k poslednímu odpočinku, Courtney chytila jeho mrtvou ruku a pošeptala mu do ucha tu novinu, že spolu budou mít dítě – nebo si to alespoň myslela. Druhého března, přesně měsíc po Brianově smrti, ji její matka odvezla do nemocnice, protože se obávala, že by mohla potratit. V nemocnici Courtney doslova spadla čelist, když se dozvěděla, že čeká trojčata!

Těšila se na další děti

Její radost se však rychle změnila opět v tragédii, když její tchán zemřel. Courtney a Brian žili v Texasu, aby pomáhali matce s jeho nemocným otcem. Po jeho smrti se Courtney přestěhovala zpět do Illinois, aby byla blízko své rodině. Jak se blížil termín porodu jejích tří malých požehnání, Courtney a její sestra trávily čas výzdobou dětského pokoje trojčat. Na počest jejich neuvěřitelného tatínka byl vyzdoben námořnickou tématikou.

Fotografie: Pixabay

Rok 2016 ještě nebyl s Courtney u konce. Na 25týdenní prohlídce jí lékaři oznámili, že o jedno z trojčat přišla. Její syn Brady už nevykazoval srdeční aktivitu. Courtney řekla, že tato zpráva byla naprosto nečekaná; do té doby byl Brady naprosto zdravý. „Připomnělo mi to ztrátu manžela, s jeho ztrátou přišlo požehnání. Přišla jsem o Bradyho, ale dostala jsem dvě zdravá novorozená miminka.”

Porodila své dva přeživší zázraky

Říká, že nejtěžší věcí, které musela od narození dětí čelit, je vysvětlování Bradyho, protože cizí lidé se často ptají, zda jsou děti dvojčata. „Lidé z toho vyvozují, že jsou dvojčata. Já jim říkám přeživší trojčata. Mnoho lidí to chápe, ale jiní ne. Nečekám, že lidé budou znát můj příběh, že jsem měla 26 týdnů tři srdíčka, ale bolí mě, když slyším ‚dvojčata‘ a v srdci vím, že jsou to trojčata.”

Courtney říká, že její dcera Reagan jí občas pomůže vysvětlit, že Brady zemřel. Říká, že její bratr Brady je v nebi s jejím tatínkem. Obvykle to pak ostatní pochopí. Courtney nechce, aby Brady zůstal nepoznán. „Vždycky to bude můj malý kluk. Říkat jim, že přežili trojčata, mi dělá radost, protože vím, že se mu dostává uznání, které si zaslouží.”, říká maminka.

Fotografie: Piqsels

Oceňujte každý den

Courtney na vlastní kůži pocítila, jak křehké může být štěstí, a proto se naučila vážit si každého dne, který stráví se svou milovanou rodinou. Neměli to vždy tak jednoduché, ale díky dobré podpoře přátel a rodiny se Courtney stále těší na budoucnost. Budoucnost, kde chce říct a naučit děti vše o svém otci. Jak jako rodinný příslušník, tak jako voják v armádě. Skutečný hrdina, doma i venku. Nejlepší otec a manžel na světě, podle Courtney.

Zdroj: CBS News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]