Identická dvojčata žijí jako jedna osoba. Vypadají stejně a sdílí i stejného ženicha

identická dvojčata
Fotografie: Freepik

Identická dvojčata k sobě mívají blíž než běžní sourozenci. Tyto dvě sestry však svůj vztah dotáhly do skutečného extrému.

V nové sérii na televizi TLC se můžete bavit sledováním pořadu Extrémní sestry. Mimo jiné se tu představují identická dvojčata, která společně sdílí všechno, a to včetně jednoho muže. Teď se chystají obě ve stejnou dobu otěhotnět. Většina lidí nechápe, jak takto mohou žít. Ony jsou však, zdá se, více než spokojené.

Nedávno se zasnoubily

Lucy a Anna žijí v australském Perthu a jsou to dvojčata. Jejich vzájemné propojení a závislost však přerostly do takových rozměrů, že to většině lidí už nebude připadat normální. Sdílí totiž spolu úplně všechno. A to včetně budoucího manžela, se kterým obě žijí již 11 let. Teď se však rozhodly, že je čas založit rodinu. Mají ovšem jednu podmínku – musí otěhotnět obě zároveň, jinak do toho nejdou.

Početí tedy pečlivě plánují a radí se i s odborníky, aby vše klaplo podle jejich představ. Těhotenství musí společně sdílet, přes to nejede vlak. Máme pocit, že jsme jedna osoba. Nikdy, nikdy nemůžeme být od sebe a nikdy bychom se nerozhodly být od sebe. Takto chceme žít svůj život. Chceme spolu zestárnout, chceme spolu zemřít,“ shodují se obě sestry téměř jednohlasně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený AnnaLucy DeCinque 👭 (@annalucydecinque)

Snoubenec mezi nimi nedělá rozdíly

Ve videu níže se můžete podívat, jak si společně užívají pojídání sladkostí. Ale pozor, ony doslova jedí ty stejné bonbóny a ve stejném množství a ve stejnou dobu. Když mluví, navzájem se ve větách doplňují, nebo mluví jednohlasně. To, že mají stejné oblečení a naprosto stejně upravené vlasy, nehty a všechny šperky, už tak nikoho nepřekvapí.

Většina lidí však jejich chování považuje za absolutní extrém, a tak se na sociálních sítích setkávají i s mnoha odsuzujícími komentáři. Moc si z toho však nedělají. Velkou oporu mají ve své mamince i ve snoubenci Benovi, kterého si nemohou vynachválit. Jsou rády, že mezi nimi nedělá žádné rozdíly a svou pozornost mezi ně dělí rovnoměrně. Nikdo se tak ve vztahu necítí odstrčený. Se svatbou to však tak horké zatím nebude, protože australské zákony pochopitelně polygamní manželství neumožňují.

Zda se jim podaří otěhotnět, se teprve uvidí

Diváci tohoto pořadu jim jejich extrémní závislost úplně nevěří. Myslí si, že když jsou vypnuté kamery, určitě se projevují více individuálně. Ale jak to opravdu je, ví jen ony samy. Série stále běží a jak dopadnou pokusy dvojčat o otěhotnění a založení společné rodiny, na to si budou muset diváci ještě počkat. Obě sestry mají na svůj extrémní styl života i lásku jednohlasný názor: „Lidé to musí přijmout. Možná s ním nebudou souhlasit, ale nikomu jsme neublížili. Láska je láska. To jsme si vždycky říkaly.“

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]