Těhotnou ženu trápil divný vzhled jejího břicha. Po porodu vyšla pravda najevo

Fotografie: Depositphotos

Tuto ženu trápil během těhotenství vzhled jejího břicha. Poté, co úspěšně a bez problému porodila své dítě, vyšlo najevo vtipné vysvětlení.

Italskou matku začal trápit během těhotenství vzhled jejího břicha, ve kterém nosila své budoucí dítě, a proto stejně tak, jako by to udělala každá žena v jiném stavu, začala kvůli této skutečnosti řešit, jestli je její plod v pořádku a zda je to normální. Poté, co však úspěšně a bez problémů porodila, vyšla najevo vtipná pravda, která pobavila i samotné lékaře.

Nepřirozená poloha ve spánku 

Dotyčná žena se s celým příběhem svěřila na sociální síti TikTok, kde pobavila svou vtipnou událostí stovky tisíc lidí. Když totiž byla těhotná, často se jí stávalo, že její břicho nabývá velmi podivných tvarů, což vedlo k tomu, že začala mít strach o zdraví svého budoucího dítěte. Lékaři jí však pokaždé odpověděli, že je s plodem vše v pořádku a že se nemusí vůbec ničeho obávat.

Fotografie: Depositphotos

Když po netrpělivém čekání na svého potomka žena konečně porodila, její dítě bylo skutečně naprosto v pořádku. Myšlenka na podivné tvary jejího břicha jí však stále nedávala spát a aby měla jistotu, že je její novorozený syn Stelian v pořádku, začala ho pravidelně kontrolovat. Jednoho dne, když chlapeček spal, si matka všimla něčeho podivného – ukázalo se, že její syn rád spí s hlavou v polštáři a se zadkem zvednutým nahoru, což je poloha, která skutečně vypadá tak trošku nepřirozeně.

Když pravda vyšla najevo

Polohu, kterou má malý Stelian během spánku nejraději, však byla pro matku i vysvětlením jejích dřívějších obav. Byl to celou dobu zadek jejího syna, který z jejího břicha dělal velmi divné útvary. S úsměvnou pravdou tak matka posléze obeznámila také lékaře, kterým se omluvila za své impulzivní chování, když jí řekli, že je s jejím synem vše v pořádku, ale ona tomu prostě nemohla uvěřit.

Svůj příběh poté žena sdílela také na svém TikToku, kde pobavila všechny její fanoušky a uživatele, ke kterým se její příběh dostal. Není však divu, že mladá matka měla obavy o zdraví svého plodu – většina ostatních matek se shoduje, že by se zachovaly úplně stejně, jako tomu bylo v případě této ženy. Nyní je malému Stelianovi už rok a půl a jak říká jeho maminka, na svou oblíbenou polohu stále nedá dopustit.

@babystelian E normale!😁😍#fy#fyp#foryoupage ♬ Che La Luna – Louis Prima

Zdroj: Onet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]