Lékaři požádali manželský pár, aby se s novorozenětem rozloučil. To, co se stalo za 15 sekund, nikdo nečekal

narozené dítě
Fotografie: Pixabay

Tito rodiče zažili jednu z nejhorších možných životních situací. Lékaři je totiž požádali, aby se rozloučili se svým sotva novorozeným chlapcem. Jenže pak se stal úplný zázrak.

Nich Schnarr se se svou ženou Brooklyn velmi těšili, že přijde na svět jejich třetí dítě. Místo toho jim však lékaři sdělili, že milovaný syn trpí vážnými zdravotními problémy. Podle zjištění měl totiž hydrocefalus, který je také znám jako „vodní hlava“. V tomto stavu se v mozku hromadí příliš mnoho tekutin a vede to k vážným problémům. Nejzávažnější případy končí smrtí v důsledku vážného a trvalého poškození mozku. Co se ale dělo tentokrát?

Velké obavy o život dítěte

Pro rodiče byla zpráva o smrti dítěte pochopitelně naprosto zdrcující. Poslali je tedy do dětské nemocnice v Cincinnati, kde se měli setkat s několika renomovanými specialisty právě na tento stav dítěte. Ale jeho vyhlídky nebyly vůbec příznivé. Tým lékařů bohužel musel rodičům sdělit, že jejich syn nemá mimo dělohu šanci na přežití. Museli tak učinit těžké rozhodnutí o opatřeních, která by ho udržela při životě. Došlo i na emotivní rozhovor, zda syna nechat zemřít.

Brooklyn měla císařský řez naplánovaný na 8. července roku 2016. Těsně předtím se však jeden z lékařů rozhodl vzít si manžele úplně stranou. „Proběhla schůzka ohledně toho, jak dlouho budeme používat kyslík, abychom chlapce vůbec udrželi naživu. Mluvili jsme také o tom, kdy už ho necháme, aby nás opustil a odešel do nebe,“ upřesňoval Nick. Jenže poté se stalo něco, co nečekali ani rodiče, ani celý tým lékařů. Po zákroku se ozval krásný zvuk.

Bez potíží, jen s nutností malé operace

Konkrétně dětský pláč. Navzdory veškerým odhadům a předpokladům expertů chlapec přežil. Dokonce po porodu nejevil žádné známky vážných problémů. Měl sice vadu srdeční chlopně, ale jednalo se o zcela jednoduchou operaci. Všichni přítomní lékaři tak byli zcela ohromeni. Nemohli ani poskytnout jakékoli lékařské vysvětlení takové události. Každému se proto taková situace musí jevit jako čistý zázrak.

Novorozeně bylo odsouzeno k nejhoršímu. Doktoři nevědí, co se ten den stalo, ale lidé tvrdí, že zázrak

nemocnice novorozenec
Fotografie: Pixabay

Nick věří, že kdokoli, kdo se tehdy za jejich rodinu upřímně modlil, má na tomto výsledku velký podíl. Vyjádřil proto obrovskou vděčnost všem, kdo ho s manželkou podpořili. Konstatoval také, že je to potvrzení, že se zázraky skutečně mohou dít.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]