Zajímavý test pozornosti: Kolik zvířat najdete na tomto záludném obrázku?

Fotografie: CanvaPhotos

Podívejte se na obrázek a spočítejte, kolik zvířat na něm vidíte. Může to říct hodně o tom, jak moc jste pozorní a všímaví.

Každého potěší, když si jeho blízký všimne nějaké nové maličkosti. Ale ne každý má tento smysl vyvinutý stejně, takže se na někoho jiného nemůžete zlobit, když si toho nevšimne. Zajímalo by vás, jak moc jste všímaví vy? V tom případě se podívejte na tento obrázek. Jediné, co musíte udělat, je určit, kolik zvířat na něm vidíte. Opravdu velmi jednoduché.

4–6 zvířat

Vy byste rozhodně neměli říkat, že všímavost je vaše silná stránka, protože opravdu není. Nejspíše jste si totiž všimli jen těch zvířat, kterých si všimne naprosto každý, protože vás upoutají ihned, jakmile se na obrázek podíváte. Stále byste se svojí pozorností měli pracovat a nebo můžete zkusit trénovat všímavost s někým. Ve dvou je to vždycky větší zábava. Podívejte se na obrázek zblízka, určitě si všimnete ještě některých zvířat.

7–9 zvířat

Pokud jste se podívali na obrázek a našli jste 7 – 9 zvířat, pak je vaše všímavost vysoká, ale ještě to opravdu není na té nejlepší úrovni. Vy si všimnete toho, když žena změní odstín barvy na vlasy a nebo když má někdo třeba nový telefon. Větších detailů si zkrátka moc nevšímáte. Také byste ještě měli trénovat.

Fotografie: Pexels

Na obrázku je 12 zvířat

Pokud jste na obrázku našli více než 10 zvířat, znamená to, že si vždy všimnete každého detailu. Cokoliv na sobě vaši přátelé změní, vy si toho ihned všimnete. A možná proto vás mají tolik rádi, protože jim například vždy pochválíte novou manikúru a různé další maličkosti. Můžete být na sebe opravdu pyšní.

Zdroj: VeryWellMind