Neplodný pár přivítal na svět hned trojčata. Lékaři mají jediné vysvětlení, které dvojici vyrazilo dech

Fotografie: Depositphotos

Beata a její manžel Powll prošli dlouhým a náročným obdobím, kdy se snažili počít. Bohužel, veškeré snahy páru byly po dlouhou dobu marné, až se skoro všechny jejich naděje rozplynuly.

Beata, která měla závažné potíže se zdravím, včetně polycystických vaječníků a potíží s váhou, začínala ztrácet víru ve svůj sen, že se stane matkou. S Powllem se nakonec rozhodli vyhledat pomoc na speciální klinice pro plodnost. Zde museli dlouhé čtyři roky podstupovat různá vyšetření a metody, aby mohli konečně počít své vytoužené potomky. S různými typy těchto způsobů přišla také studie NCBI.

Cesta k oplodnění nebyla vůbec jednoduchá

Pravidla týkající se přenosu embrya nebyla pro pár jednoduchá. Dostali totiž zákaz vykonávat sexuální praktiky minimálně čtyři dny před zákrokem a ženě doporučili, aby si nedělala těhotenský test dříve než po čtrnácti dnech od implantace embryí. Beata si však nemohla pomoci a těhotenský test si udělala už po devíti dnech. To se ukázalo jako radostné rozhodnutí, protože zjistila, že je těhotná. Manželé z této noviny skákali radostí a museli to oslavit na společné dovolené. Po návratu podstoupili první ultrazvuk na klinice pro plodnost v Bath.

Zázrak v podobě trojčat

Beata s Powllem byli v šoku, když se dozvěděli, že budou mít tři potomky. Dva z nich měli být navíc dvojčata počatá přirozenou cestou, zatímco třetí se jevilo jako embryo. Beata na tuto radostnou novinu reagovala tak, že si dvojčata potají přála, a tím se její sen skutečně vyplnil. Lékař na tuto reakci odpověděl: „Šance na tak vydařené těhotenství byly takřka mizivé, takže se opravdu jednalo o živoucí zázrak.“

Nový start do rodinného života

Manželé se konečně dočkali svého štěstí po náročné cestě k rodičovství. Se třemi zdravými dětmi, Borysem, Myldou a Amelií, mohli opustit nemocnici po pouhém týdnu. Nyní už je to nějaký ten rok od přivedení těchto potomků na svět a lze jen podotknout, že se všem daří skvěle. Příběh tohoto páru se stal zároveň inspirací pro budoucí rodiče, kteří mají problémy s přirozeným oplodněním. Když už se to ale opravdu podaří, tak těch dětí může být někdy více, než bylo původně v plánu. Na jeden takový případ jsme s redakcí letošní rok narazili.

miminka

Jediná sedmerčata v historii se narodila s nezvratným osudem. Tento vývoj nikdo nečekal

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]