Muž se rozhodl, že si vezme obézní ženu. Nečekal, že toto rozhodnutí bude mít tak hrozné následky

Fotografie: Depositphotos

Pravá láska nezná žádné hranice. O tom ví své mladý pár, který musí čelit nelichotivým pohledům okolí. Důvodem je velký váhový rozdíl mezi manželi.

Láska přichází nečekaně a v jakékoli podobě. Nikdy nevíme, kdy udeří a kdo si získá naše srdce. Jakmile se však objeví ta správná osoba, zaplaví nás pocit štěstí. Na ničem jiném nezáleží. Stejně tak to cítil Sean, přítel Amalie Jennings. Když svou spřízněnou duši potkal, věděl naprosto přesně, že Amalie je osoba, se kterou chce strávit zbytek života. Bohužel, ne všichni v jeho okolí byli stejného názoru.

Vzhled nebo citové pouto

Snad každý den můžeme venku na ulici zahlédnout pár, který k sobě příliš neladí. Alespoň co se vzhledu týká. Ale je vizuální stránka skutečně tak důležitá? Když dva lidé mezi sebou prožívají silné citové pouto, záleží i na vzhledu? Navíc uštěpačné poznámky a udivené pohledy okolí nejsou nic příjemného, ne každý je dlouhodobě vydrží. Tento pár takovým reakcím musí čelit dodnes.

Fotografie: Pixabay

Příběh opravdové lásky

Amalie byla často zesměšňována a šikanována svými vrstevníky kvůli své obézní postavě. Cítila se velmi špatně, její psychika uštědřila velkou ránu.

Nechtěla vycházet z domu ani se nějakým způsobem prezentovat na internetu. Nakonec ale získala sílu a rozhodla se pro sociální sítě. Jak se ukázalo, bylo to to nejlepší, co mohla udělat. Potkala svou životní lásku.

Fotografie: Pixabay

Amalie pochází z Dánska, zatímco její milovaný Sean z Velké Británie. Ovšem ani to nebylo pro zamilovaný pár překážkou. Amalie se rozhodla všeho nechat a odjet za svým milým. Rozuměl jí jako nikdo jiný. I když měla Amalie velké obavy z prvního osobního setkání, slyšela o spoustě příbězích, kdy se z člověka na druhém konci sítě vyklubal někdo jiný, ale naštěstí se žádný takový scénář nekonal.

Láska přes moře

„Byl to zvláštní pocit. Nikdy předtím jsem na kluky neměla štěstí. A nakonec někdo tak daleko mě má rád a rozumí mi jako nikdo jiný. Nejdříve jsem se snažila zakrývat, jak to šlo, ale Sean si se mnou prostě chtěl jen povídat, poznat mě, nezáleželo mu na tom, jak vypadám,“ vypráví Amalie. Amalie a Sean se setkávali na dálku dlouhých 9 let, nakonec se vzali na pláži a prožili svou pohádkovou svatbu jako z romantického filmu.

Fotografie: Pexels

„Lidé se mě ptají, jestli živím svou ženu, jestli mě přitahují obézní ženy. Neřekl bych. Přitahují mě lidé, které opravdu miluji. A tak se to stalo i s Amalií. Rozhodně mi moje žena nepřipadá o nic méně atraktivní než jiné ženy. Vždy se najdou lidé, kteří nás budou nelichotivě komentovat, ale kde je psáno, že tlustý člověk má žít s tlustým a hubený s hubeným? Přál bych si, aby více lidí bylo hrdými na sebe i své partnery,“ svěřil se Sean. My jen doufáme, že Amalie a Sean společně prožijí šťastný a spokojený život.

Zdroj: YouTube / Truly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]