Tajemný svatební dar otevřeli až po devíti letech od svatby. Rychle si uvědomili, na čem opravdu záleží

Fotografie: Depositphotos

Když přemýšlíte o svatebních darech, nejspíše vás napadnou příbory, žehličky, kávovary a další věci, které se mohou v domácnosti hodit.

Svatba má být především o dvou lidech, kteří se rozhodli spojit své životy v jeden. Je to vždy opravdu nádherný den plný lásky a každý ví, že za něj novomanželé dali nemalé množství peněz. Proto se to svatebčané snaží aspoň trošku vykompenzovat svatebními dary, jež bývají většinou velice drahé. Tito manželé však jeden svatební dar otevřeli až po několika letech od svatby.

Vzpomněli si, že jeden dar neotevřeli

Svatební dary mají vždy skutečnou hodnotu. Jsou nezapomenutelné a pro novomanžele znamenají opravdu hodně. Kathy a Brandon Gunnovi z Northville seděli na verandě svého domu a odpočívali v tichém večeru poté, co uspali svoje dvě děti. Mluvili o pozvání na svatbu svých blízkých přátel, a tak přemýšleli o koupi svatebního daru. Tehdy si vzpomněli, že jeden vlastní dar ze své svatby stále neotevřeli.

Fotografie: Pixabay

Na krabici byl zvláštní papír

Jakmile si na tento dar vzpomněli, ihned ho chtěli najít. To se jim nakonec podařilo. Měli ho schovaný vzadu ve skříni, a tak krabici Brandon rychle vytáhnul. Na ní byl připevněný kus papíru, na kterém bylo napsáno, ať krabici neotvírají dokud se poprvé nepohádají. Samozřejmě, že se za 9 let jejich manželství pohádali několikrát, ale na tento dar prostě a jednoduše zapomněli.

Ten večer ji ale otevřeli

Jakmile se na krabici podívali, ihned se shodli na tom, že tento večer ji zkrátka už otevřou. Uvnitř byl jeden dopis adresovaný Kathy, také jeden pro Brandona a k tomu dvě bankovky. V dopise pro Kathy bylo napsáno, aby šla koupit nějaké jídlo, které mají oba rádi. Brandon měl v psaní radu, ať koupí květiny a něco, co má Kathy ráda.

Fotografie: Freepik

Mysleli si, že v dárku, který byl tak dlouho ve skříni, bude už jen něco zkaženého a po těch letech se jim nemůže nikdo divit. Oba ale přiznávají, že tento dárek je naučil toleranci a hlavně touze po sobě při hádkách nekřičet, ale pokusit se tomu druhému udělat radost.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]