Lékaři při pohledu na ultrazvuk mysleli, že mají halucinace. Záběry dvojčat překonaly jejich představy

Fotografie: Depositphotos

Manželé čekali vzácná dvojčata a velmi se na ně těšili. Nevěřili však vlastním očím, když viděli, co jejich holčičky v bříšku provádí.

Ultrazvuk zachytil neuvěřitelnou podívanou. Dvojčátka v bříšku si to rozdávají jako dva boxeři v ringu. Roztomilé záběry sestřiček, které se možná perou o více místa, obletěly svět. Jejich tatínka video pobavilo, ale neměl nejmenší tušení, že se jeho děti proslaví ještě před příchodem na svět. Video už zhlédly miliony lidí a někteří přidali pobavené komentáře.

Holčičky se v bříšku boxují pěstičkami

Manželé Taovi z Číny doslova skákali radostí, když zjistili, že místo jednoho miminka čekají hned dvě. Jejich radost však zkalila lékařská prohlídka. „Když jsme poprvé zjistili, že moje žena je těhotná s dvojčaty, obě naše rodiny byly velmi spokojené. Pak nám ale při  kontrole ve třetím měsíci pan doktor řekl, že děti jsou vzácná dvojčata a jedno z nich se může narodit mrtvé,“ řekl deníku ThePaper pan Tao.

Děvčátka se totiž vyvíjela v jedné společné placentě a nebyla od sebe oddělena ani plodovým obalem. Je to nejvzácnější typ dvojčetného těhotenství, zároveň však má nejvyšší riziko vzniku různých komplikací. Na druhou stranu díky tomu, že miminka od sebe nebyla nijak oddělena, mohly vzniknout kouzelné záběry z ultrazvuku, na nichž se do sebe obě sestřičky pustily.

Páru se narodila trojčata, ze kterých se doktorům zatočily hlavy. Důvod abnormality dojal internet

Holčičky se naštěstí narodily úplně zdravé

Máchají ručičkama proti sobě a opravdu to vypadá, jako by si právě dávaly jedno boxerské kolo v ringu. Co si spolu potřebovaly vyřídit, to ví jen ony samy. Možná se mezi sebou ve stísněném prostoru praly o kousek místa. Podle těchto záběrů to vypadá, že se mezi nimi nerozvíjí zrovna láskyplný sourozenecký vztah. Deník Daily Mail však uvedl, že na další kontrole se podle pana Taa obě sestřičky v bříšku pro změnu objímaly. Ve 32. týdnu přišly tyto dvě malé bojovnice na svět a už za týden mohly putovat s rodiči domů.

Záběry zápasících dvojčátek vzbudily velkou pozornost na internetu a posbíraly i tisíce komentářů. „Kdo vyhraje, může být ten starší, až se narodí,“ zněl jeden z pobavených komentářů. „Bojují v bříšku, ale budou se milovat, až se narodí,“ napsal k záběrům další. Na Světě Kreativity jsme psali i o jiných zajímavých záběrech z ultrazvuků. Podívejte se na miminko, které v bříšku tleská do rytmu známé písničky.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*