Manželé natočili ultrazvuk svého miminka na video. Tohle jim nedokázali vysvětlit ani lékaři

Ultrazvuk
Fotografie: Pexels

Manželé chtěli oznámit novinku o očekávání budoucího potomka. Netušili však, že se jejich prohlášení stane ještě originálnějším, než vůbec plánovali.

Očekávání potomka je pro dva dospělé lidi zážitek, který nelze popsat slovy. Prožíváte naprosto nové pocity, jaké jste doposud nepoznali, zároveň se těšíte na novou životní etapu. Vzápětí máte obavy, jak to všechno vůbec zvládnete. Strach je ale často rychle zažehnán okamžiky, jež se v životě zřejmě už nikdy nebudou opakovat. V takové chvíle víte, že veškeré obavy, ačkoli jsou opodstatněné, se dají zvládnout, protože pocit štěstí v podobných momentech vám pomůže všechno zvládnout.

Na kameru zachytili kouzelný moment

Jennifer Cardinal a její manžel chtěli oznámit očekávání prvního potomka tím, že natočí video s novinkou o těhotenství. To netušili, že na ně bude čekat nádherné překvapení. Povedlo se jim však něco, v co absolutně nedoufali. Náhodou zachytili své dítě během ultrazvuku, jak na obrazovce „tleská“ ručičkama, uvádí server SosialNytt.

Nejdříve si nebyli jistí, zdali vidí správně, ale lékař dvojici navrhl, aby pořídila video z ultrazvuku, kde Jennifer bude zpívat známou píseň If You’re Happy and You Know It (Jsi-li šťastný a víš to), jak píše web People. Proč? Protože miminko v bříšku tleská a tato píseň je k takovému momentu zcela příhodná, protože pokračuje slovy Clap Your Hands (zatleskej).

Lékař budoucí rodiče před snímkem z ultrazvuku důrazně varoval. To, co viděli, jim nahnalo husí kůži

Video se okamžitě stalo virálním

Klip od doby svého zveřejnění na internetu získal ke 4 milionům zhlédnutí a okamžitě se stal hitem sociálních sítí. Spousta pozitivních komentářů na sebe nenechala dlouho čekat, ale samozřejmě se objevilo i mnoho těch, kteří nevěřili, že se něco takového skutečně stalo a celou věc považovali za uměle vytvořenou.

Na to však Jennifer odpověděla, že jí její nádherný moment nikdo nevezme. Je to zážitek, na který manželé nikdy nezapomenou. Na ultrazvuku vašeho miminka vás může potkat spousta překvapení, které často dostanou i samotné lékaře. Například tento pár si myslel, že čeká jedno miminko, ultrazvuk však odhalil raritu v porodnictví.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*