Ženu zcela vykolejilo chování manžela při jejím porodu. I samotní lékaři zírali s otevřenou pusou

Fotografie: Depositphotos

Porod patří bezpochyby k nejvýznamnějším okamžikům v životě a to nejen ženy, ale i muže. Velmi často se u porodu nachází také partner a to proto, aby zde byl potřebnou oporou.

Ne vždy tomu tak ale je. Porod je nejen velmi fyzicky, ale i velmi psychicky náročnou situací a být během tohoto procesu oporou své partnerce je pro mnoho mužů velmi náročné. I přesto, že se to tak na první pohled nemusí jevit, zanechá tato událost vliv i na partnerovi. To, co ale mladík během porodu udělal v Londýně, je něco neslýchaného.

Žena mu rodila dvojčata, on se rozhodl k nečekanému činu

Muž, který byl přítomen na porodním sále, pracuje jako zaměstnanec svého otce. Celý život se snažil mu zavděčit a nechtěl, aby se za něho jeho otec musel stydět. Ve chvíli, kdy jeho žena začala rodit, měl mít v práci důležitou prezentaci. Svoji partnerku tedy sice do porodnice doprovodil, následně ale udělal něco, čím překvapil nejen svou ženu, ale i personál.

Žena, která čekala dvojčata, začala podle webu Topky rodit v neděli večer. V pondělí ráno čekala partnera ve firmě důležitá pracovní prezentace, musel se na ní tedy předem připravit. Jelikož nechtěl zklamat otce, rozhodl se od porodu odejít a připravit si podklady pro důležité jednání. Nejen jeho partnerka, ale i ostatní na sále na něho zůstali zírat s otevřenou pusou, když jim vysvětlil, proč musí odejít.

Z chování jejího přítele u porodu má doživotní trauma. To, co provedl, tajila dlouhých 6 let

Nesprávně srovnané životní priority

Fascinující na tom je, že i otec mladíka podle webu Reddit věděl, že jeho snacha právě přivádí na svět jeho vnoučata. Přesto i pro něho byla firemní prezentace důležitější a neváhal, aby svého syna povolal do práce. Podle jeho slov byl u porodu stejně zbytečný, nijak zde nemohl pomoci a tak bylo mnohem lepší, aby se připravil na pracovní povinnosti.

Ultrazvuk
Fotografie: Pexels

Komplikovaný porod, který postupoval velmi pomalu, byl pro ženu náročný a to hlavní, co zde potřebovala, byla psychická podpora a přítomnost partner. Té se ale nedočkala, po porodu se rozhodla, že o takového muže ve svém životě nestojí. Nejedná se ale o jediné nepochopitelné chování partnera na porodním sále, o dalším takovém jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali nedávno.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]