Ve škole ji šikanovali kvůli jejímu vzhledu. Dnes vypadá jako anděl, patří mezi nejkrásnější ženy světa a muži se o ni perou

Fotografie: Depositphotos

Dívka prožívala v dětství ošklivou šikanu kvůli svým rovnátkům. Rozhodla se, že všem vytře zrak a podstoupila několik operací. Dnes je slavnou modelkou se spoustou fanoušků.

Šikana na školách kvůli vzhledu bohužel není v dnešní době nic neobvyklého. Děti jsou kruté a dokážou si na druhém člověku najít jakýkoli důvod, proč se mu posmívat. Třeba i obyčejnou pihu na obličeji. Tato dívka ze Švýcarska má i dnes ve svých 25 letech v živé paměti, jak se jí ostatní spolužáci smáli kvůli tomu, jak vypadá. Rovnátka nebyla zrovna magnetem na chlapce, spíše na děti, které si rády hledaly oběť. Dívka se však rozhodla, že jednou všem vytře zrak. Za svým snem si také šla.

Byla stydlivá už od dětství

Celine Centino, dnes 25letá Švýcarka, byla již od dětství stydlivou dívkou. Mělo to svůj důvod. Nosila rovnátka a nebyla zrovna objektem chlapeckých fantazií. Hodně to prožívala, chtěla se líbit a být přitažlivá, ale realita byla bohužel jiná. Často slýchávala od ostatních, že je ošklivá. Když vyrostla, rozhodla se, že svůj vzhled za každou cenu změní. Za plastické operace utratila kolem 40 000 dolarů, v přepočtu asi 880 000 korun.

Vše, co ušetřila, dala na plastické operace

Když se fotografie s její proměnou dostaly na internet, rozhodně nezůstaly bez povšimnutí. Jejím snem bylo potěšit svým vzhledem nejen ostatní, ale především samu sebe. Nikdy se sebou nedokázala být spokojená, dokud jí v hlavě zůstávaly urážky jejích spolužáků ze školy. Dala se proto do práce a vše, co mohla, odložila na plastické operace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Céline Centino🖤 (@ccentino)

Uplynulo několik let, než mohla díky úsporám podstoupit plastickou operaci, která jí měla změnit život od základů. Její ňadra získala 3x větší velikost, kromě toho si nechala upravit nos, lícní kosti a také pozadí. Celkem utratila kolem 40 000 dolarů, v přepočtu asi 880 tisíc korun. Ovšem nelituje jediného halíře.

Nyní o sobě může říct, že je šťastná žena

„Nikdy předtím jsem ze sebe neměla tak dobrý pocit. Byla jsem smutná holka se spoustou komplexů. Teď už nevím, co to znamená. Změnila jsem vše, co jsem na sobě nikdy nepřijala. Teď žiju tak, jak jsem vždycky chtěla. To ze mě dělá silnějšího člověka. Už mi nikdy nikdo neublíží,“ uvedla Celine. Dívka je nyní slavnou modelkou a má spoustu fanoušků na svém Instagramu.

Zdroj: Aftodioikisi

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*