Z vystoupení mladé slečny v talentové soutěži běhá mráz po zádech. Porotu dostala do kolen díky prostému švihadlu

Fotografie: Depositphotos

Talentové soutěže jsou plné nadaných osob. Některé svým umem však porotu opravdu mile překvapí, stejně jako Vivien.

Simon Cowell, porotce americké verze talentové soutěže, vypadá docela překvapeně, když přijde maďarská dívka, která si s sebou na pódium přinesla švihadlo. Všichni se mladé dívky ptali, jestli si je opravdu jistá, že právě cvičení se švihadlem ji posune k vítězství v talentové soutěži, kde se objevují zcela zvláštní lidé a umění. Dívka si je však svým vystoupením zcela jistá.

Porotci váhají, zda to stačí

Než dívka začala se svým vystoupením, byli porotci opravdu rozpolcení. Nevěřili, že švihadlo je opravdu ten správný cvičící nástroj hodící se do talentové soutěže. Když však dívka začne své vystoupení, začnou věřit, že dívka je v soutěži opravdu oprávněně. Její cviky se švihadlem jsou opravdu velice nevšední. Ve své sestavě mimo jiné dělá se švihadlem přemety, hvězdy nebo roznožky.

Fotografie: Freepik

Dívka je se švihadlem opravdu perfektní. Skvělý zážitek z nevšedního vystoupení umocňuje správně zvolená hudba, která má drive. Pokud jste si do dneška mysleli, že švihadlo je nudné, tohle video vás přesvědčí o opaku. Stejně jako porotu soutěže. Jedna z porotkyň se po konci představení zvedne a tleská ve stoje. Je opravdu velmi nadšená, stejně jako ostatní porotci této soutěže.

Fotografie: Unsplash

Po vystoupení jsou opravdu nadšení

Po představení se Vajda přiznala porotě, že v mládí se jí vrstevníci hodně vysmívali. Byla totiž považována za klauna. S těmito slovy se dokonce rozplakala.

Bylo vidět, že je pro ni toto téma stále ještě velice bolestivé. Porota se však postavila za ní a připomněla ji, že svým vystoupením ukázala celému světu, jak je fantastická. Určitě není prostor pro výsměch.

Fotografie: Freepik

Děti umí být hodně kruté a dokáží druhým velmi ublížit. Mnohdy je bohužel od toho co dělají svým jednáním také odradí. Vajda Vivien se však nenechala zviklat a ve svém úsilí pokračovala. To se jí nakonec vyplatilo. Úspěch se dostavil a ona v talentové soutěži postoupila do užšího výběru těch nejlepších soutěžících. Co víc si přát než dokázat, že trénink nebyl zbytečný a marný?

Zdroj: YouTube / Talent Recap

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]