Dvaaosmdesátiletý stařík má energie na rozdávání. Porotu i diváky zvedl ze sedaček

Fotografie: Depositphotos

Do talentových soutěží se většinou hlásí mladí lidé, aby ukázali, co v nich je. Ale tento starý pán všem ukázal, že na věku rozhodně nezáleží.

America’s Got Talent je soutěž, která je plná překvapení. Žádné vystoupení ale nešokovalo porotce, jako právě to, se kterým přišel tento dvaaosmdesátiletý muž jménem John Hetlinger. Tento muž vstoupil na pódium a oznámil, že bude zpívat píseň. Porotci i všichni v hledišti si mysleli, že zazpívá nějakou starou klasiku, ale to se šeredně mýlili.

Všem došla slova

Porotci i diváci pravděpodobně předpokládali, že si vybere píseň od Binga Crosbyho nebo Franka Sinatry, ale Hetlinger se vydal naprosto jiným směrem. Místo toho si totiž muž, který býval inženýr, vybral píseň od Drowning Pool. Když začal zpívat „Let the Bodies Hit the Floor“, všem došla slova. Dokonce i diváci byli ohromeni, ale velmi rychle se vzpamatovali.

Během několika vteřin vyskočili a začali tomuto starému muži fandit. Jeho vystoupení bylo tak překvapivé, že porotkyně Heidi nevěděla, co má dělat. Myslela si totiž, že se všichni zbláznili, a když přišel čas, dát Johnovi svůj hlas, řekla jednoznačné „ne“. Další porotci Mel B a Howie mu ihned řekli „ano“. Jeho výkon na ně totiž tak zapůsobil, že věděli, že ho chtějí znova vidět.

Byl velmi nadšený

Potom přišla řada na Simona Cowella, porotce, kterého se bojí každý účinkující. Publikum na něj křičelo, aby také souhlasil s jeho postupem a když už to vypadalo, že se Simon přidá na stranu Heidi, usmál se, a také mu řekl „ano“. Starý pán byl tak nadšený, že začal rychle skákat nahoru a dolů a radostně křičel. A dav naprosto šílel. Co říkáte na jeho vystoupení?

Zdroj: HuffPost

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*