Maminka předčasně porodila: Šance byla 1:200000000, ale už ultrazvuk ukázal, že čekají vzácná jednovaječná trojčata

Fotografie: Miriam / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

O tom, že těhotenství dokáže převrátit celý život naruby, není pochyb. Občas se ale člověk na vyšetření dozví nečekanou zprávu, která mu doslova změní život.

Takové překvapení čekalo Jenni a Jamese Casperovi, kteří se na ultrazvukovém vyšetření dozvěděli, že se jim za pár měsíců narodí trojčata. Jejich překvapení bylo velké, ovšem nebylo to vše, co pro ně doktor měl připravené. Jenniino těhotenství bylo opravdu vzácné, trojčata, která čekala, byla identická. To se stává u jednoho z 200 milionů těhotenství.

Miminko si dlouho přáli, k početí došlo přirozenou cestou

Překvapivé na celém příběhu je i to, že k početí takto vzácných trojčat došlo přirozenou cestou. Vícerčata totiž většinou pochází z umělého oplodnění, zde ale velkou roli sehrála příroda a osud. Pár se radostnou zprávu dozvěděl na velkém ultrazvuku, který probíhá ve 12. týdnu těhotenství. Do té doby měl doktor podezření na dvojčata.

Novinka je doslova ohromila. Jedním z důvodů bylo i to, že již doma dvě dcerky měli. Nyní se museli připravit na to, že k nim zanedlouho ještě 3 holčičky přibydou. Takováto situace by mohla být pro některé rodiče nepředstavitelná, avšak Jenni a James to berou jako požehnání a za tento dar jsou neskutečně vděční.

Předčasný porod proběhl bez komplikací

Vzhledem k tomu, že těhotenství s trojčaty je pro tělo ženy opravdu náročné, došlo u Jenni k předčasnému porodu. Holčičky na svět přivedla o 9 týdnů dříve, než byl původní termín. I přes to, že ihned po porodu všechny tři putovaly na jednotku speciální novorozenecké péče, dnes jsou v pořádku a užívají si plné pozornosti své velké rodiny.

U vícerčat není neobvyklé, že je jejich rodiče poznají podle specifických znaků. Harper-Gwen, Marvella a Evalynn jsou ale zcela identické, neexistuje nic, co by je od sebe odlišovalo.

Natočila manžela, jak zkoumá snímky z těhotenského ultrazvuku. Trvá mu, než pochopí, že čekají trojčata

Rodiče sami se vyjádřili, že je umisťují do speciálních křesel, aby poznaly, které holčička je která. Ze začátku jim dokonce dávali náramky, na nichž byla jejich jména napsaná.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*