Nastávající rodiče se těšili na první snímky jejich dítěte. Lékaři po ultrazvuku spustili červený poplach

Fotografie: Depositphotos

Mnoho nastávajících rodičů si nechá během ultrazvukového vyšetření vytisknout snímek svého nenarozeného dítěte. Někdy je však může čekat opravdový šok, když si ho prohlédnou.

Někdy na snímku z ultrazvuku hledáte budoucího človíčka jen marně, jindy je krásně zřetelný. Pravdou je, že fotky z ultrazvuku jsou oblíbené a málokterá maminka si je nenechá od lékaře vytisknout. Celá rodina se pak nad touto změtí světel a stínů kochá a představuje si, jak miminko asi bude vypadat. Někdy se však podaří vytisknout fotografii, která vás může vyděsit, nebo naopak povznést do nebeských výšin.

Zvláštního obrazu si všimli až po letech

Maminka Kelly Lewis žije ve Velké Británii a její dcera Harper se narodila už v roce 2012. Je to tedy už slečna. Přesto se právě nyní řeší fotka z jejího ultrazvuku. Když si totiž Kelly se svým přítelem prohlíželi staré fotografie, našli mezi nimi i tu z ultrazvuku, když byla malá Harper ještě u maminky v bříšku. Kellyn přítel si fotografii prohlížel a ihned zpozorněl.

Uviděl něco, čeho si předtím vůbec nikdo nevšiml. Přestože je to tak zřetelné a do očí bijící. Nad malou Harper se na fotografii sklání malý anděl. Jeho podoba je naprosto dokonalá a je na něm i mnoho detailů. Anděl se dívá přímo do tváře miminka, které je oproti němu o dost větší. Jako by tu zrovna byl, aby na malé miminko dávala pozor.

„Vypadá to, jako by se nad mým dítětem skláněl anděl s tváří, který ji hlídá. Je to tak zřejmé. Nikdo nemohl uvěřit svým očím, když to viděli,“ líčila později Kelly novinářům. Věří tomu, že její dcera je skutečně požehnaná. Je to totiž nesmírně hodné dítě, jež pomáhá ostatním, což potvrzuje i její okolí. Malá Harper tak možná opravdu dostala andělské požehnání ještě v bříšku.

novorozenec holčička

„Hned po narození jsem věděla, že je moje dcera jiná. Lékaři pak přišli se zarážející diagnózou. Chci vám ukázat, jaká je dnes“

Některé snímky jsou pro změnu děsivé

Pro její maminku je to určitě potěšující zpráva, když ví, že její dcera je pod andělskou ochranou. Avšak nutno podotknout, že ne všechny fotografie z ultrazvuku jsou tak pozitivní jako ta s malou Harper. Na internetu se objevily i děsivé snímky, na nichž jsou naopak zachyceny výjevy, které rodiče nenechají chladnými.

Démonské obličeje, nebo dokonce jasná hlava mimozemšťana, i takové věci se mohou na snímcích objevovat. I když se jedná jen o pouhou hru světla a stínů, někdy se až nechce věřit, že se vykreslí na snímku tak zřetelný obraz toho, co byste tu nečekali. Naštěstí většina rodičů nakonec vezme i takové snímky s humorem a rádi se s nimi podělí s ostatními.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]