Myslela si, že je v tom, protože jí těhotenský test vyšel pozitivní. Opak byl ale pravdou a místo toho odhalila rakovinu

Fotografie: Depositphotos

Tváří v tvář těžkým zdravotním komplikacím stála Kaylan Wilhelmová, která po pozitivním těhotenském testu zjistila, že není těhotná.

Když si žena jednoho dne udělala těhotenský test, protože její menstruace měla zpoždění, rovnou se objednala na gynekologii. Doma už měla jednoho chlapce a nemohla se dočkat nového přírůstku. Ačkoli lékař potvrdil těhotenství, jakmile viděl její krevní testy, když přišel čas na ultrazvuk, věci se změnily, v břiše nebyl žádný plod.

Místo těhotenství chemoterapie

Její děloha byla plná něčeho, co vypadalo jako hrozny. Po zákroku dilatace a oděru, který doporučil lékař, žena začala trpět krvácením. Udělali jí další ultrazvuk a v děloze bylo ještě více toho, co vypadalo jako hrozny. Odebrali jí vzorky a poslali ji na testy. Ženě byla diagnostikována gestační trofoblastická nemoc 1. stupně, což je forma rakoviny, která se obvykle objevuje po abnormálním těhotenství.

Žena neustále jen plakala, nemohla tomu uvěřit. Očekávala, že přivede na svět své další dítě, ale nakonec se dozvěděla, že trpí rakovinou. Po diagnóze podstoupila chemoterapii. Lék, který užívala, jí způsobil otevřenou ránu na ruce s tím, že ji to doslova pálilo zevnitř. Během zotavování však otěhotněla, a přestože jí bylo řečeno, že je to extrémně nebezpečné, porodila zdravého chlapečka.

Fotografie: Pixabay

Zotavuje se

Jednu chvíli to vypadalo beznadějně, ale Kaylan se ukázala jako obrovská bojovnice, která tuto nemoc překonala. Nad vodou ji držely její dvě děti, jež svoji maminku velmi potřebovaly. Největší podporou jí byl její muž, který u ní byl neustále. A tak se nakonec stalo, že Kaylan rakovinu porazila. Stále se zotavuje, ale už věří tomu, že vše bude dobré.

Zdroj: Today