Lékaři ženě diagnostikovali neplodnost. Po několika měsících navštívila svého gynekologa a po ultrazvukovém vyšetření se všichni přítomní nestačili divit

Fotografie: Depositphotos

Lina a Fabio se tři roky snažili splnit si svůj sen stát se rodiči. Nakonec se rozhodli pro asistovanou reprodukci a narodila se jim dcera Alba.

Britský pár, pětatřicetiletá Lina a sedmatřicetiletý Fabio, snil o dítěti a pracoval na něm tři roky. Lékaři nedokázali vysvětlit příčinu jejich neplodnosti, protože všechny testy byly v pořádku a nebyly u nich zjištěny žádné abnormality. Nakonec se manželé rozhodli, že podstoupí asistovanou reprodukci a narodila se jim dcera Alba. Když začali plánovat druhé dítě a druhou asistovanou reprodukci, ukázalo se, že Lina to již nebude potřeba.

Chtěli druhé dítě

Lina a Fabio se však nechtěli zastavit u jednoho dítěte. Oba jsou jedináčci a chtěli, aby jejich dcera měla sourozence. Plánovali opakovat oplodnění in vitro s použitím jednoho ze čtyř embryí, která byla zmrazena během předchozí léčby. Vždycky věděli, že chtějí další dítě a předpokládali, že budou muset znovu podstoupit proceduru asistované reprodukce.

Fotografie: Freepik

Na kliniku se však nedostali. Žena se cítila divně a měla předtuchu, že by mohla být těhotná, a tak se rozhodla udělat si těhotenský test. Manželé nic neočekávali, protože jim již dříve byla diagnostikována neplodnost, ale k jejich naprostému překvapení se ukázalo, že Lina je těhotná. Ještě větší šok přinesl první ultrazvuk, při kterém manželé zjistili, že budou rodiči trojčat.

Šokovaní ale šťastní

Několik měsíců předtím, než zjistili, že je Lina těhotná, potratila. Takže když zjistila, že čeká trojčata, nedělal si velké naděje na úspěšné dokončení těhotenství. Všechno ale bylo celou dobu v pořádku. Manželé byli v šoku, protože jsou oba jedináčci. Trojčata se narodila 12. března 2020 a prarodiče je naštěstí stihli vidět dřív, než je všechny z domu vykázala pandemie koronaviru.

Fotografie: Freepik

Je úžasné, když život dává lidem dary, o kterých tak dlouho snili. Dostali ne jedno, ale hned tři děti, které budou milovat a opatrovat víc než cokoli na světě. Nejdůležitější je nikdy se nevzdávat a věřit, že vše dopadne podle vašich představ a snů.

Zdroj: Pikantiskabraske

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]