Žena zoufale chtěla dítě, ale bohužel jí to její zdravotní stav nedovoloval. Obrátila se proto s neobvyklou žádostí na svou kamarádku

Fotografie: Depositphotos

Žena se rozhodla odnosit dítě pro svou dlouholetou kamarádku, která ze zdravotních důvodů nemohla otěhotnět. Něco se však stalo ještě předtím, než se dítě narodilo.

Některé ženy nemohou mít z různých důvodů dítě. Jistě to pro ně znamená smutnou událost, že nemohou mít vlastní děti. Existují však možnosti, díky kterým si mohou dítě osvojit. Tato situace nastala i u ženy jménem Bec Arena. Ta poprosila svou kamarádku, aby jí dítě odnosila. Její kamarádka Jessica Brockie souhlasila. Bec se na Jessicu obrátila z toho důvodu, že jí byla diagnostikována cystická fibróza, kvůli níž nemůže mít děti.

Jessica souhlasila, že se stane náhradní matkou

Jessica Brockie, matka dvou dětí a manželka novozélandského fotbalisty Jeremyho Brockieho, souhlasila s tím, že odnosí dítě dlouholeté kamarádky Bec Areny. Bec a její manžel byli velmi vděční. Dokonce Jessicu označili za nesobeckou, protože se rozhodla pro ně udělat takto velké gesto.

Fotografie: Pixabay

Bohužel se o něco později tato událost změnila v nešťastnou a vše bylo najednou jinak. Bec Arena totiž zemřela dříve, než se dítě narodilo. Nikdy tak nespatřila své vysněné dítě. Daily Mail uvedl, že Bec zemřela na cystickou fibrózu o pár měsíců později od oznámení šťastné události.

Na Jessicu bylo hodně lidí hrdých

Manžel Jessicy Jeremy Brockie prohlásil, že je na svou ženu velmi hrdý. Investovala totiž svůj čas a tělo pro dlouholeté přátele, aby jim pomohla. „Bylo mi velkým potěšením podílet se na tak krásné cestě a byl jsem moc rád, že jsme ji mohli absolvovat v takové solidaritě. Možnost pomoci takové rodině je velmi obohacující,“ řekl. Po narození miminka Jessica vzdala hold Bece a poděkovala jí za dobrodružství, které díky ní zažila.

Fotografie: Pixabay

Lidé se snažili pomoc

Po narození dítěte se někdo z blízkých přátel od Garetha (manžela Bec) rozhodl založit účet GoFunMe. „Bec nikdy nebyla z těch, kdo by o svých útrapách mluvili nebo žádali o pomoc. Bojovala však s osobními komplikacemi, které byly větší, než si kdokoli dokázal představit,“ bylo uvedeno na účtu. Gareth zůstal silný a čelil všemu, co mu život naložil. Obětavé ženy, jako je Jessica, jsou po celém světě. Díky nim mají možnost mít dítě i jiné rodiny.

Fotografie: Pixabay

Příznaky cystické fibrózy

Cystická fibróza je onemocnění, u kterého je dýchací a zažívací trakt pokryt velmi hustým hlenem. Lidé s touto nemocí trpí trvalými dechovými obtížemi a infekcemi dýchacích cest. Mezi nejčastější příznaky cystické fibrózy patří dýchací obtíže, trávicí obtíže a problémy s otěhotněním.

Zdroj: Daily Mail