6 týdnů po porodu se cítila velmi špatně. U gynekologa na vyšetření se dozvěděla novinu, které jen stěží dokázala uvěřit

Fotografie: Depositphotos

Žena se po porodu necítila dlouhou dobu vůbec dobře. Proto se raději rozhodla, že navštíví lékaře. Nečekala ale, co se u něj dozví.

Eliza a její přítel Ben ze Sydney se potkali a dá se říct, že to byla láska na první pohled. Nebyli spolu ani nějak dlouho, a Eliza otěhotněla. I když spolu byli jen pár měsíců, měli z dítěte velkou radost a nemohli se dočkat, až se narodí. Celé těhotenství probíhalo bez nějakých větších komplikací a poté se jim narodila krásná holčička. Všechno bylo zdánlivě v pořádku.

Eliza se začala cítit špatně

Postupem času se vrátili do normálního každodenního života a také obnovili svůj milostný život. Rozhodli se ale, že nebudou používat žádnou antikoncepci. Říká se totiž, že když žena kojí, tak nemůže otěhotnět. A Eliza kojila, takže si byla jistá, že žádnou antikoncepci nepotřebuje. Jenže po šesti týdnech pocítila Eliza trochu zvláštní a především známý pocit, který ji velmi vyděsil.

Cítila se vyčerpaná, měla málo energie, což může být po porodu samozřejmě normální, ale ona tak nějak cítila, že je něco jinak. Mnoho žen totiž moc dobře zná svá těla a tím pádem vlastně poznají těhotenství. No a Eliza na tom nebyla jinak. Příznaky, které pociťovala, moc dobře znala, protože se cítila úplně stejně, jako když byla těhotná se svojí malou holčičkou Charlie.

U lékaře se dozvěděla šokující zprávu

Ben tomu ale nevěřil, protože si myslel, že je nemožné otěhotnět tak brzy po porodu. Z toho důvodu si Eliza raději udělala těhotenský test. První test nic neukázal, ale Eliza si i tak byla jistá, že čeká miminko. Proto šla raději k lékaři, aby získala odborný názor. A lékař její podezření jen potvrdil, protože byla skutečně těhotná. No, jenže to nebyla jediná šokující zpráva, kterou pro ně lékař měl.

Fotografie: Pexels

Protože když šla na první ultrazvuk, dozvěděla se, že čeká dvojčata. Mladý pár si uvědomil, že další dvě děti úplně změní jejich životy. I tak ale věděli, že si děti rozhodně nechají. V prosinci 2016 mohli přivítat na světě jednovaječná dvojčata. Ihned se do nich zamilovali a věděli, že jejich děti budou mít vždy nějakého parťáka, který jim pomůže. Je to sice náročné, ale podle Elizy to stojí za to.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eliza Cooper // Curby (@twingenuity.co)

Zdroj: Vitadamamma

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*