Páru se narodila trojčata, ze kterých se doktorům zatočily hlavy. Důvod abnormality dojal internet

Fotografie: Nevit Dilmen / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Misionářští manželé dali před vlastními dětmi přednost těm nechtěným. Stále se však setkávají s odsuzujícími pohledy cizích lidí.

Když zakládali rodinu, věděli, že bude neobyčejná. Hluboce věřící manželé se rozhodli dát šanci dětem z jiného etnika. Ačkoliv bílý pár s pěti černošskými dětmi vzbuzuje na veřejnosti různorodé reakce, a to spíše ty negativní, svého rozhodnutí nikdy nelitovali. Věří, že jejich rodina je díky tomu plnější a bohatší.

Sám vyrůstal mezi dětmi s tmavou pletí

Manželé Halbertovi pracují jako misionáři. Oba jsou hluboce věřící, a když plánovali založení rodiny, přišlo jim přirozené, že dají před vlastními dětmi přednost těm odloženým. Po dlouhých úvahách se také rozhodli, že neadoptují bílé děti, ale ty afroamerické. A tak se jejich rodina rozrostla o malého chlapce a později přišla do rodiny i holčička. To však ještě nebyl konec jejich plánů.

„Vyrůstal jsem jako dítě evangelických misionářů v Hondurasu a velmi jsem si uvědomoval rasovou rozmanitost, protože jsem byl modrooký bílý kluk, který všude vyčníval. Po celou dobu jsem se však cítil hluboce spojen s tamními lidmi, i když jsme vypadali úplně jinak,“ vysvětlil Aaron Halbert deníku WashingtonPost.

Po porodu dítěte se ukázala pravá povaha jejího manžela. Odhalila pravdu, za kterou se krutě pomstila

Adoptovali si také nechtěná embrya

Chtěli mít velkou rodinu. Tentokrát se však rozhodli, že si vlastní dítě porodí. Ale opět dali před vlastními dětmi přednost 15 let zmrazeným embryím. S napětím čekali, jestli se dvě z nich ujmou a budou moci přivítat další děti do své rodiny. A k jejich překvapení se jedno z embryí dokonce rozdělilo. Manželům se tak narodily tři krásné černošské holčičky.

„Věděli jsme, že bílý pár s tmavými dětmi vyvolá silné reakce, zvláště zde v jižních státech. V supermarketu je vždy ve frontě starší bílá žena, která se na nás dívá s čistým znechucením, nebo afroamerická matka, jež na nás zírá a jen kroutí hlavou,“ cituje Aarona deník SosialNytt. Manželé však svého rozhodnutí nikdy nelitovali a jsou na svoji rodinu pyšní.

„Krása multietnické rodiny se nachází v tom, že rozdíly jsou právě tím, co dělá tu naši bohatší a plnější. Nutí vás přemýšlet novým způsobem o tom, jak myslíte, mluvíte, jednáte a žijete,“ dodal na závěr svého vyprávění. Na Světě Kreativity jsme psali o jiném podivuhodném a zázračném těhotenství. Neplodný pár přivítal na svět hned trojčata.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*