Dojemné shledání psa, který byl 12 let mimo svůj domov: I po dlouhé době svou rodinu poznal

Fotografie: Sheba_Also 43,000 photos / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Ztráta domácího mazlíčka je pro milujícího majitele srdcervoucí. Vždy je však nutné zachovat chladnou hlavu a usilovat o to, aby se mazlíček, byť to může trvat dlouhou dobu, vrátil.

Polní důstojník z Maricopa County Animal Care & Control v Arizoně nedávno vyzvedl staršího toulavého psa. Podle příspěvku na facebooku to vypadalo, že pes působil dost odtažitě a smutně. Dokonce nikdy nevrtěl ocasem, ale naštěstí u něj policista našel mikročip. Pomocí této chytré věcičky mohl najít původního majitele a také se z ní dozvěděl jméno psa, kterému tehdy říkali Minion.

Shledání s rodinou po 12 letech

Policista se následně dozvěděl, že Minion byl nezvěstný už přes 12 let. Původně totiž z domova utekl, když majitelé nechtěně nechali otevřenou bránu. Na tom už ale naštěstí nezáleželo, jelikož se mohl konečně setkat se svojí rodinou, která po vyslyšení noviny opravdu nevěřila svým uším. Minion už se sice nemohl pohybovat tak rychle, jelikož mu bylo už 15 let, ale přesto na něm bylo znát, že vycítil něco povědomého.

Poznal pes svoji starou rodinu?

Rodina se obávala nejhoršího, protože by opravdu nesnesla pohled na nic netušícího psa i přes to, že toho s ním tehdy zažili hodně. Opak byl ale naštěstí pravdou, protože jakmile pes spatřil svoji rodinu, začal vrtět ocasem, a dokonce radostně pobíhal po jejich dvorku. Z tohoto chování bylo zřejmé, že si i po těch letech na své majitele vzpomněl a vyklubal se z toho kouzelný okamžik.

Svá poslední léta stráví doma

Majitelé sdíleli fotografii psa, aby ji porovnali s tou, kdy mazlíčka viděli naposledy. Tento příspěvek o opětovném shledání zasáhl miliony uživatelů sociálních sítích. Sice není jasné, co Minion celé ty roky dělal, ale důležité je, že konečně může dožít ve svém milujícím domově. Majitelé k této příležitosti na závěr podotkli, že tento příběh slouží jako důležitá připomínka nezbytnosti mikročipu. S jeho pomocí se totiž mohou mazlíčci dohledat i po několika letech jako v tomto případě.

Pes se zlomeným srdcem chodí každý den na mši do kostela. Trpělivě čeká u oltáře na svou zesnulou majitelku

Zdroj: The Animal Club

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*