Opuštěná malá holčička se objevila uprostřed rušného města. Matka byla neznámo kde

Obyvatelka newyorského Queensu Mishka Peartová pravděpodobně nezapomene do konce svého života na to, kdy se u ní objevila opuštěná holčička. Jako obvykle si ráno vyrazila protáhnout tělo během, překvapilo jí ale, že o pár bloků dál spatřila na místní rušné křižovatce opuštěnou holčičku. Dívka měla na ústech roušku a v rukách držela tašku s nějakými věcmi.

Opuštěná šestiletá holčička

Mishka se tedy rozhodla, že se malé slečny půjde zeptat, jestli se náhodou neztratila a kde má rodiče. Dívka byla viditelně rozrušená a po tvářích jí stékaly slzy. Žena zjistila, že holčička se jmenuje Emma a je jí pouhých šest let. Mishka se ale snažila vypátrat, jak se malé dítě mohlo náhle ocitnout samotné uprostřed velkoměsta, a tak potřebovala od dívky více informací.

Emmu opustili rodiče přímo na ulici

Mishka nakonec ztracené dítě nahlásila na policii a začalo pátrání po její totožnosti a lidech, kteří ji na ulici opustili. Policie si rovněž prohlédla záznamy z pouličních kamer. Pár minut předtím, než za holčičkou přišla Mishka se odehrála dramatická scéna, kterou právě kamery nahrály. Malá slečna byla doslova vyhozena z auta ženou, která byla nejspíš její matkou. V pozadí se pohyboval jakýsi muž.

Smutný příběh holčičky s nadějným koncem

Ještě, než Emma skončila sama a opuštěná uprostřed rušného Queensu, dostal její vlastní otec údajně hlasovou zprávu se vzkazem od přítele její matky. Ze vzkazu bylo patrné, že se jí matka s mužem chtěli zkrátka jen zbavit. Zpráva otce ponoukala k tomu, aby si malou Emmu našel. Policie následně po důkladném pátrání muže i ženu našla o několik hodin později, co holčičku vyhodili z auta.

Výslech na policejní stanici

Emmina matka při výslechu na policejní stanici odmítala svou vinu. Údajně ale chtěla dceru opustit již dříve. Evidentně se jednalo o problematickou ženu, neschopnou se o své dítě postarat. Její dosavadní přítel se distancoval od jakékoliv spoluviny. Poznamenal, že holčička není jeho, a tak ho její osud nezajímá.

Oba jsou nyní trestně stíhaní pro opuštění a bezprostřední ohrožení dítěte. Dívka nějakou dobu strávila v dětském domově, avšak čeká ji snad lepší budoucnost u blízkých příbuzných. Mishka na okamžik, kdy spatřila opuštěnou Emmu, nikdy nezapomene. Byl to pro ni šokující a srdceryvný zážitek. Malé dívce přeje mnoho štěstí a láskyplné péče do dalšího života.

Fotografie: Freepik

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]