Úspěch vztahu může ovlivnit i znamení zvěrokruhu, ve kterém se váš partner narodil

I když většina lidí tvrdí, že horoskopům nevěří, čas od času je čte většina z nás. Nejčastěji se jedná o horoskopy, které prozrazují, co nás čeká v daném dni, měsíci či roce. Znamení zvěrokruhu na nás ale dokáže prozradit mnohem více. Každé znamení je totiž v něčem jiné a výjimečné, má své silné i slabé stránky, je v něčem dobré a v něčem naopak špatné.

Obecně se věří, že znamení, ve kterém jsme se narodili, do velké míry formuje naši osobnost a ovlivňuje naše chování. Nejen z tohoto důvodu někteří astrologové doporučují vybírat si za partnera či partnerku jen člověka, který je z hlediska svého znamení pro nás vhodný.

Existují totiž dvojice znamení, které se vzájemně doplňují a jsou spolu v harmonii, která je pro pevnost a trvalost partnerského vztahu velmi důležitá. Která znamení jsou tedy pro sebe předurčená?

Lev a Blíženci

Nezáleží na tom, zda je lvem muž či žena, tato znamení jsou pro sebe jako stvořena. Již od počátku tito lidé k sobě cítí nevysvětlitelnou přitažlivost a sympatie. Jejich kouzlo je obvykle založeno na následujícím principu. Lev se snaží „napadnout život“ Blížence a zaujmout tam ústřední místo. Blíženec cítí potěšení, že byl vybrán tak prominentní osobností, a rád podlehne sladkému zajetí.

Fotografie: Pixabay

Ryby a Rak

Další dvojicí znamení, které pojí zvláštní pouto, jsou Ryby a Rak. Oba zástupci vodního živlu si navzájem intuitivně čtou myšlenky a snaží se udělat vše pro to, aby byl jejich milovaný šťastný. I když jsou náchylní k výkyvům nálad, nakonec vždy obětují pro partnera své osobní ambice. Manželství těchto znamení trvají po celý život.

Váhy a Beran

Váhy a Beran jsou klasickým příkladem spojení protikladů. Zatímco Váhy jsou vždy klidné, pro Berana je charakteristická určitá agresivita. Vahám ve vztahu s Beranem vyhovuje to, že se nemusejí rozhodovat,  často jen souhlasí s Beranovým pohledem na danou věc. Je pro ně snadné dosáhnout dohody, navzájem se doplňují.

Fotografie: Freepik

Štír a Kozoroh

Štír se často zamiluje do klidného a odměřeného Kozoroha. Mezi oběma znameními rychle přeskočí jiskra a jejich vztah je uspokojuje po všech směrech, velmi si vyhovují i svým sexuálním apetitem.

Střelec a Střelec

Ve spojení se stejným znamením cítí Střelci naprostou harmonii. Muž a žena tohoto znamení zvěrokruhu si vždy rozumí a budou velmi šťastní. Z tohoto spojení se rodí talentované děti vyrůstající v atmosféře harmonie a duchovní lásky.

Úvodní Fotografie: Pixabay

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]