Ukázalo se, že tvar nohou může odhalit to, co se ženy před muži snaží skrýt

Fotografie: Depositphotos

Jestliže byste se rádi dozvěděli více o tom, jaká je žena doopravdy a na jakou povahu byste se měli připravit, zkuste se podívat na její nohy. Ty toho o ní prozradí hodně.

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o ženě, kterou pravidelně potkáváte na ulici a bojíte se ji oslovit, možná vám k rozpoznání její povahy pomohou nohy. Tvar ženských nohou totiž hodně vypovídá o tom, jaká tato dáma ve skutečnosti je a zda si s ní užijete hodně zábavy. Příště se tedy zkuste zaměřit na tento detail a až si budete jistí, podívejte se, jaká je tato žena doopravdy.

Nohy ve tvaru písmene A

Jestliže jste si všimli, že žena má tvar nohou do A, stehna i lýtka by se měla dotýkat, ale pouze mezi kotníky by měla být malá mezera. Ty, které mají takový tvar nohou, jsou velmi jemné, ženské, ale přitom hodně plaché. V případě, že byste se s takovou ženou seznámili, můžete si být jistí, že téměř pokaždé budete muset převzít inciativu vy, jinak byste se nikam neposunuli.

Muži mají velice rádi ženy, které se nechávají vést, mohou totiž vedle nich vypadat jako jejich velcí zachránci. Každý muž chce mít partnerku, o niž může pečovat a dokazovat jí, jakou má sílu. Jestliže by však žena nikdy neukázala také trochu iniciativy, mohl by se s ní její partner začít brzy nudit.

Nohy do O

V případě, že se její nohy dotýkají pouze u kotníků, jde o tvar nohou do písmena O. V tu chvíli máte čest s dámou, která je velmi aktivní. Tato žena se opravdu nikdy nenudí a vždy ví, co přesně chce. Jestliže chcete mít kolem sebe dámu, která vás povede a vy to budete snášet, vybírejte si právě takové ženy, které mají tvar nohou do O.

Nohy se dotýkají pouze v části stehen

Když si všimnete, že se její nohy dotýkají pouze v části stehen, ale lýtka se nedotýkají, je to dáma, která umí velmi překvapit. Tyto ženy mají rády něžnost, romantiku, ale občas ostatní překvapí svou dravostí a energií. S takovou ženou se nikdy nebudete nudit. Mnoho mužů miluje, když je jejich partnerka tajemná a překvapí je tehdy, když to vůbec nečekají.

Nohy se v žádném místě nedotýkají

Jestliže se její nohy nebudou dotýkat v žádném místě, můžete si být jistí, že tato žena by vás v životě spíše podporovala, než aby vás vedla nebo vám ukazovala cokoliv jiného. Mnoho mužů ale chce spíše ženu, která bude po jejich boku podporovat jejich kroky, než aby jim něco vyčítala a říkala, jak mají žít. Vždy se snažte každou ženu poznat také skrze komunikaci, ale tvar nohou vám může hodně napovědět.

Zdroj: Takprosto

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]