Pokud máte tuto čáru na ruce, pak si to přečtěte. Dozvíte se o sobě něco nového

Abyste poznali pravou osobnost člověka, bude vám stačit, když se mu podíváte na dlaně. Podle čar zde snadno zjistíte, jaké jsou pravé vlastnosti této osoby.

I když by se mohlo zdát, že člověk potřebuje hlavně hodně času na to, aby mohl druhého člověka lépe poznat pořádně, tak občas stačí sledovat malé detaily. Těmito detaily mohou být i čáry na dlaních, které toho o člověk hodně prozradí. Jestliže se podíváte na své dlaně nebo na dlaně někoho jiného, můžete se toho o tomto člověku hodně dozvědět.

Čára na pravé ruce začíná pod prostředníkem

K tomu, abyste o sobě nebo o někom dalším zjistili trochu více informací, budete potřebovat pravou ruku. Na ní se nachází první čára pod prsty přes celou dlaň a podle této čáry lze určit více. Jestliže tato čára začíná pod prostředníkem, tak je tato osoba již od mala vůdcem. Pokud se jedná o vaši čáru, možná se v tomto popisu poznáte.

Člověk, který má tuto čáru nechce být na někom závislý a velice dobře umí skrývat své emoce. Tento člověk vždy přesně ví, co od života chce a jde si za svými sny. Jelikož své jednání i rozhodnutí vždy pečlivě promýšlí, spoléhá se na tuto osobu hodně lidí. Během svého života stojí tento člověk nohama pevně na zemi a uvědomuje si, co má přednost a co může upozadit.

Čára, která je mezi prostředníkem a ukazováčkem

Pokud jste se zadívali na svou ruku a našli jste čáru, která začíná mezi prostředníkem a ukazováčkem, jste velmi laskavá osoba, která ráda pomáhá druhým. Bohužel jste ale také velmi zranitelní a citliví, což se vám může vymstít, když by vaši ochotu chtěl někdo využít. V současném světě se najde hodně lidí, kteří rádi využívají druhé a na to byste si měli dávat velký pozor.

V momentě, kdy nad něčím přemýšlíte, rozhodnete se nakonec díky selskému rozumu. Ve vašem životě byste se o sebe měli trochu více starat, protože neustále dáváte přednost dalším lidem před sebou a zanedbáváte se. V momentě, kdy se naučíte se mít více rádi, čeká toho na vás v životě opravdu hodně a dostanete více příležitostí k tomu, se někam posunout.

Čára na dlani vede rovnou od ukazováčku

Osoby, které mají na dlani čáru přímo od ukazováčku, jsou hodně vášnivé. Nikdy se nerozhodují rozumem a nad věcmi příliš dlouho nijak nepřemýšlí, protože se rozhodují hlavně podle toho, co jim říká jejich srdce. Bohužel se těmto osobám často stává to, že začnou důvěřovat nesprávným lidem a poté se v životě hodně spálí.

Této osobě dělá největší radost to, když může udělat svému partnerovi radost. Jestliže je tedy partner tohoto člověka šťastný, je šťastná i tato osoba. Do vztahu dávají podobní lidé hodně energie a sil, protože chtějí, aby fungoval a dlouho vydržel. Jedná se tedy o ideálního partnera pro někoho, kdo nemá v plánu být nefér nebo podvádět.

Čára začíná mezi palcem a ukazováčkem

Pokud potkáte někoho, kdo bude mít na dlani čáru, která začíná mezi palcem a ukazováčkem, určitě byste se měli této osoby držet. Jedná se totiž o někoho, kdo je hodně trpělivý, laskavý a jemný. Tato osoba nebude mít v plánu vám ublížit, protože má velké srdce a vždy má čisté úmysly. Bohužel se takový člověk bojí říct ostatním ne, aby nezranil jejich city, ale zapomíná přitom myslet i na své potřeby.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]