Linie srdce prozradí, jak jste na tom na poli lásky. Spojte kraje obou dlaní a čtěte

Fotografie: Depositphotos

Amatérské čtení z ruky nemusí být těžké. Chcete-li se o sobě něco dozvědět, odhalit, co ještě nevíte, spojte obě ruce k sobě a soustřeďte se na linie srdce.

Když se podíváme do svých dlaní, jako nezkušení vidíme jen několik nic neříkajících rýh, které se s přibývajícím věkem prohlubují. Avšak lidé, kteří provozují chiromantii, velmi starou praktiku věštění z ruky, v dlaních vidí celý váš život. Jednou z nejdůležitějších linií je čára srdce, jež se táhne od kraje dlaně a prochází pod malíčkem přes prostředníček až k ukazováčku. Chcete-li si zkusit čtení z dlaní, spojte kraje obou rukou a začněte.

Je třeba analyzovat obě dlaně

Zatímco někteří nahlíží vždy pouze do jedné ruky, v tomto případě je lepší, pokud je spojíte okraji k sobě. Tím vytvoříte z obou linií srdce jednu. Můžete pak vyčíst, jaká jste osobnost a jak si stojíte na poli lásky. Vyberte si na obrázku typ dlaní, které nejvíce odpovídají vašim, a odhalte, jak to máte s láskou, jak vás vnímají lidé kolem vás a jak se stavíte k životu obecně. Je to velice vzrušující, možná o sobě zjistíte něco, co ještě nevíte.

Fotografie: CanvaPhotos

Linie srdce levé ruky je výše než u pravé

Jste osoba, která nevěří, že je láska nutná pro šťastný život. Sami jste naprosto spokojení, umíte si užívat života se vším, co vám nabízí. To je také důvod, proč můžete čekat déle, než najdete toho pravého partnera. Nenavazujete povrchní vztahy, když cítíte, že to není ono. Nemáte problém přestat se stýkat s osobou, která vám nevyhovuje.

Přitahují vás lidé, kteří se od vás v mnohém liší, například mladší nebo starší jedinci, jiné národnosti a kultury. Jste velmi sebevědomí, snadno překonáváte různé potíže, jste schopní překonat problémy ve vztahu stejně jako v práci. Musíte však cítit, že to má smysl. Nebudete bojovat o druhou osobu ani o svou kariéru, pokud máte pocit, že to nemá budoucnost.

Obě linie srdce jsou na stejné úrovni

Láska je pro vás velice důležitá, rádi byste žili v dlouhodobém harmonickém vztahu. Nebojíte se takovému přání věnovat čas a energii. Jakmile si někoho najdete, pracujete ze všech sil, aby vše fungovalo. Také jste racionální typ člověka, věříte v důležitost rutiny a systému. Proto nesete velmi těžce, když se něco ve vašem životě vychýlí z obvyklé trasy. Zvláště na poslední chvíli.

Fotografie: Freepik

Lidé ve vašem okolí s vámi rádi tráví čas. Máte milou a starostlivou povahu, vždy podáte pomocnou ruku. Rádi pečujete o lidi v nouzi, je to vaše poslání. Proto se také na vás vaše okolí obrací se svými problémy, umíte dobře poradit. Ale nezapomínejte i na svůj vlastní život a dejte si pozor na osoby, které vaší dobroty mohou zneužít.

Linie srdce u levé dlaně je níže než u pravé

Jste stará duše, moudrá, chytřejší, než je váš skutečný věk. O všem máte jasnou vizi. Příliš nespadáte do trendů moderní doby. Pravidla a dnešní svět vám nic neříkají, žijete si podle vlastních standardů, které mnohem více odpovídají zvyklostem starých časů. Vždy vsázíte na intuici, protože vás téměř nikdy nezklame.

Co se týká romantických a přátelských vztahů, i zde vás přitahují spíše starší lidé. Cítíte se s nimi pohodlněji, protože jste na stejné vlně ve smýšlení. Jste na svůj věk velice vyzrálí, proto si méně rozumíte se svými vrstevníky. Naopak moudrost a intelekt starších osob vás ale něčím vábí.

Zdroj: Mindbodygreen

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]