Pravý význam písmena M na dlani. Pokud ho na ní máte, patříte mezi výjimečné lidi

Fotografie: Freepik

Rysy ruky mohou hodně napovědět o povaze i osudu každého člověka. Někteří lidé mohou mít na dlani čáry tvořící písmeno M. A ti jsou opravdu výjimeční.

Čtení z ruky je věštecká praxe, která provází lidstvo již po staletí. Vychází z interpretace linií ruky a tvaru prstů, které určují charakter každého člověka, stejně jako jeho osud a budoucnost. Podle zásad této praxe zvané palmologie existuje několik typů rukou, které odpovídají čtyřem živlům, a to vodě, zemi, vzduchu a ohni. Existuje však také 5 různých hřbetů –⁠ prstů. Venušin hřbet (palec), Jupiterův hřbet (ukazováček), Saturnův hřbet (prostředníček), Apollonův hřbet (prsteníček) a Merkurův hřbet (malíček). Rozlišují se různé čáry, které se objevují na dlani.

Čára hlavy, srdce a života

Linie hlavy se nachází uprostřed dlaně. Pokud je tato čára jasná, znamená to, že máte jasnou mysl, ale pokud není dobře zřetelná, jste nejspíše zmatenou osobností. Linie srdce vychází pod malíčkem a vede přes dlaň k ukazováčku nebo prostředníčku. Tato čára má název podle toho, že odhaluje emocionální stránku člověka.

Když je tato čára dobře zřetelná, znamená to, že máte dobré srdce, a když je naopak krátká, značí většinou chladnost a necitlivost. Je-li dlouhá, dokážete najít rovnováhu mezi svým srdcem a rozumem.

Fotografie: Freepik

Čára života, nazývaná také vitální linie, tvoří oblouk kolem palce. Začíná na okraji ruky mezi palcem a ukazovákem a obecně platí, že čím delší a zřetelnější je, tím je člověk štědřejší. Avšak pokud je tato linie krátká, pravděpodobně má dotyčná osoba spíše nestabilní život.

Fotografie: Freepik

Písmeno M, spojení tří čar

Tyto tři čáry mohou někdy po nakreslení tvořit písmeno M. Jedná se o vzácný případ, který prozrazuje, že se jedná o výjimečnou osobu s jedinečným osudem.

Lidé, kteří mají na dlani písmeno M, mají podnikavého ducha, jaký jim umožní v životě uspět. Tito lidé jsou také velmi nadaní a snaží se ze všech sil vzít svůj osud do vlastních rukou a změnit vše, co se jim v životě nelíbí.

Fotografie: Freepik

Neváhají se chopit jakékoliv dobré příležitosti, když se jim naskytne. Vyznačují se také vysokou inteligencí a realismem. A konečně, tito lidé mají skvělou intuici. Proto si s nimi nezahrávejte. Pokud se jim budete snažit lhát nebo je podvádět, nakonec na to stejně přijdou.

Zdroj: Metro

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]