Co o vás prozradí tvar prostředníčku? Nechte si to prozradit od starověkých věštců podle písmen A, B, C

Fotografie: CanvaPhotos

Čtení z ruky patří mezi prastaré metody věštění, pomocí které se věštec snaží uhodnout budoucnost osoby podle tvaru její ruky a uspořádání čar na dlani. Své mohou prozradit i prostředníčky.

Chiromantii neboli palmistrii, tedy čtení z ruky, provozovali již staří Číňané i Egypťané. Dokonce o ní byla napsána i kniha, která byla vydána už v 15. století. V období středověku toto věštění pomáhalo inkvizici odhalit čarodějnice. Dokonce v 17. století byla vyučována na některých univerzitách v Německu. Je tedy zřejmé, že jí lidé přikládali poměrně velký význam a věřili jí. Dnes jsme v tomto ohledu o kousek dál a čtení z ruky bereme jako magii. Ale co když je na ní něco pravdy? A co o vaší osobnosti řekne tvar prostředníčku?

Zahrajte si na věštce

Ať máte vztah k chiromantii jakýkoliv, tento test  si klidně můžete udělat. Minimálně pro zábavu. Je totiž zajímavé, že na hodně lidí popisy sedí. Prohlédněte si proto pořádně svůj prostředníček a poté náš obrázek a zkuste o sobě zjistit pravdu. Možná budete překvapeni.

Fotografie: CanvaPhotos

Tři tvary prostředníčků

Podle starověkých palmistů existují tři tvary prostředníčků – rovný, špičatý a baňatý, se kterými se můžeme setkat.

  • A. rovný prst: Jste poměrně rezervovaní a tajnůstkářští. Neradi prozrazujete své plány a sny. Vlastně o nich ani nemluvíte, abyste je náhodou nezakřikli. V klidu si o nich sníte a v tichosti plánujete. Jediné osoby, kterým jste ochotni něco prozradit, jsou vaši blízcí. Vaše srdce je velké. Dokážete se obětovat pro druhé. Je pro vás typická přímost, čestnost a dobrý smysl pro humor.
  • B. špičatý prst: Ať děláte cokoliv, vždy jste všemu na sto procent oddáni. Platí to pro přátelství, lásku i pracovní povinnosti. Když milujete, tak celým svým srdcem. Jinak to neumíte. Vždy žijete jen pro svou lásku. Podobně to máte i v profesním životě. Jste ale hodně zranitelní a neradi se setkáváte s cizími lidmi. Dlouho vám trvá, než si je připustíte do svého života.
  • C. baňatý prst: Konfliktní situace zvládáte levou zadní. Žádné překvapení není dost velké, aby vás vyvedlo z rovnováhy. Možná na malý okamžik zaváháte, ale pak se vám vrátí zpět vaše sebevědomí a rozhodnost. Všem okolnostem jste schopni se přizpůsobit. Umíte respektovat názory ostatních a dvakrát si to rozmyslíte, než někoho urazíte.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*