Typologii žen lze odhadnout podle tvaru jejich rtů

Říká se, že oknem do duše jsou především oči. Z těch je možné vyčíst mnohé a i z nich může být určena typologie žen. Avšak je ještě jedna oblast na obličeji, na kterou se můžete zaměřit obzvlášť u žen. Jsou to rty. Přinášíme vám velmi neobvyklou typologii osobností žen, podle tvaru jejich rtů. Jste v srdci dobrodruh, nebo snad máte na prvním místě kariéru a rodinu?

Tvar rtů a typ osobnosti

Zde naleznete popis prvních čtyřech obrázků rtů, našli jste se v nich?

  • Rty první: nejspíš jste duší velký dobrodruh. Také jste ženou velice svůdnou až koketní. Lidé se ve vaší přítomnosti rozhodně nenudí. Občas můžete dost riskovat a chováte se nezodpovědně, ale vždy víte, kdy je vhodné být opět rozumný.
  • Rty druhé: jste tělem i duší velký optimista. Snažíte se ve všem vidět hlavně to dobré. O to více jste nemile překvapeni, když vás někdo zklame. Váš pozitivní přístup k života ale nedovoluje smutnit příliš dlouho. Rychle házíte chmury za hlavu a jdete s hlavou zdviženou dál.
  • Rty třetí: máte neuvěřitelné charisma, které intenzivně vyzařuje do okolí. Dokážete jím okouzlit kdekoho a když se k tomu přidá i vaše přirozená atraktivita, jste přímo dokonalou bytostí. Lidé vás milují, a tak nejspíš budete mít mnoho přátel a známých.
  • Rty čtvrté: vysoké ambice a na prvním místě kariéra, tak by se dala definovat vaše osobnost. Přijímáte všechny životní výzvy a jdete do nich s přesvědčením, že je zvládnete. Chcete totiž šplhat po společenském žebříčku výš a výš. Občas máte tendenci jít, jak se říká přes mrtvoly, proto je občas dobré se nad svými činy zamyslet a poněkud zbrzdit tempo.

Jste intelektuálka nebo hledačka lásky?

Rty páté jsou typické pro ženy intelektuálky. Nejspíš oplýváte neuvěřitelnou schopností logického myšlení a jste taktéž velmi inteligentní. Vaše mysl je flexibilní, bystrá a pragmatická, proto máte velké predispozice k tomu, tvořit v životě velké věci. V duši jste čistým a upřímným člověkem a ostatní vás díky tomu rádi vyhledávají.

Pokud máte rty jako na obrázku číslo šest, je pravděpodobné, že vaším hlavním smyslem života je láska a její neustálé hledání. Máte velkou potřebu lásku dávat i dostávat. V případě, že toho pravého najdete, snesli byste mu modré z nebe. Občas se můžete tolik bát samoty, že vám to až škodí.

Sobec, dokonalá partnerka, či hvězda?

Rty číslo sedm signalizují člověka, který rozhodně neopomíjí své potřeby a zájmy. I přesto, že se hodně soustředíte na sebe, nezapomínáte na druhé a o své bližní pečujete s určitou obětavostí. Lidé, kteří vás neznají, mohou nabýt dojmu, že jste sobečtí. Váš duchovní život rozhodně netrpí, máte jej velmi bohatý.

Pakliže jsou vaše rty podobné těm, které jsou na obrázku osmém, jste nejspíš velmi empatičtí a pro druhé byste se rozdali. Ve vztahu býváte dokonalou partnerkou, která splní kdejaké přání. Udržujete rádi teplo rodinného krbu a s láskou pečujete o své milované. Štěstí druhých je pro vás to nejdůležitější.

Pokud máte rty jako na posledním devátém obrázku, jste ve společnosti jednoznačně za hvězdu. Býváte často středem pozornosti a záříte. Máte rádi kvalitní oblečení a potrpíte si na pěkně upravený zevnějšek.

Fotografie: Freepik, Pinterest

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]