Tvar pupíku vypovídá hodně o vaší osobnosti. Je až k neuvěření, jak to sedí

Fotografie: Depositphotos

Někteří z nás svůj pupík raději schovávají, jiní ho zase hrdě ukazují světu. Máme ho malý i velký, kulatý nebo oválný. Určitě jste ale netušili, že o vás pupík prozradí mnohem víc, než byste si mohli myslet.

Každý člověk je jedinečný a stejně tak jedinečný je každý pupík. Ještě v matčině břiše se tvoří pojivové tkáně, které následně tvar našeho pupíku ovlivní. Podívejte se proto do zrcadla a zjistěte, co tato část vašeho těla prozrazuje o vaší osobnosti.

Jaký je ten váš?

Pupík, odborně nazývaný jizva pupeční, je místo, kde jsme byli připoutáni pupeční šňůrou k matce. Přes tu k nám putovaly živiny a kyslík a také tudy odcházely odpadní látky. Pupík se pyšní velkou řadou symbolických významů, a protože jsou v něm soustředěna mnohá nervová zakončení, je často považován za erotogenní zónu. Jeho tvar o vás navíc může hodně vypovědět, podívejte se, co například prozrazuje na vás. Jaký tvar má váš pupík?

Fotografie: Freepik

1. Kulatý pupík

Naznačuje, že máte pozitivní přístup k životu. Jste ochotni naslouchat, zkoumat a učit se novým věcem. Jste od přírody optimističtí, což z vás dělá přítele, který všechny podporuje. V každé situaci obvykle vidíte to dobré. I když vám štěstí nepřeje, raději se poučíte, než abyste to považovali za důvod k depresi a smutku. Jste stateční, ale navenek se nechováte nijak hlasitě a apodikticky.

2. Velký a kulatý pupík

Velký pupek naznačuje vitalitu a velkorysost. Vstupujete do života beze strachu a jste otevření novým a neznámým situacím. Zároveň se odevzdáváte životu v hojnosti. V životě jste toho hodně prožili, takže si neděláte starosti s drobnými problémy. Jste pro lidi úžasní, i když si myslíte, že vám chybí sebevědomí. Zraňují vás sobecké pohnutky druhých, ale vaše nesobeckost vás vede k tomu, že bez velkých očekávání děláte, co můžete, abyste pomohli.

Fotografie: Freepik

3. Malý a mělký pupík

Tento tvar je zajímavý, protože ukazuje další rozměr vaší osobnosti. Prostřednictvím intuice jste úzce spojeni s tajemnými cestami života. Jakkoli jste duchaplní a intelektuální, víte, že logika k vysvětlení smyslu života nestačí. V dětství jste zažili temný svět, a to jak v důsledku traumatu, tak i těžkých časů, a proto je pro vás obtížné důvěřovat lidem. Těžké časy vás však učinily moudřejšími a soucitnějšími.

4. Vystouplý pupík

To naznačuje silnou a tvrdohlavou osobnost. Neostýcháte se jít za svými sny. Jste skvělí společníci a nebojíte se být středem pozornosti. Lidé se mohou domnívat, že jste šťastní a veselí, ale jen vy znáte svá hlubší tajemství a těžce získané životní lekce. To vám však nebrání v tom, abyste se bavili a rozveselovali lidi kolem sebe.

Fotografie: Freepik

5. Nahoře široký, dole úzký

Obvykle máte spoustu energie, i když se někdy cítíte ve stresu. Víte, co chcete a jak toho dosáhnout. Díky tomu máte vysokou motivaci a neztrácíte čas nesmysly a dilematy. Někdy se snažíte tlačit na pilu, ale neztrácíte ze zřetele širší souvislosti. To, že jste vnitřně motivováni a nadšeni splněním vlastních očekávání, vás po většinu času udržuje v nadšení, které inspiruje lidi kolem vás.

6. Nahoře úzký, dole široký

Když je pupek otočený dolů, naznačuje to introspektivnější osobnost. Méně času a energie věnujete všedním záležitostem. Je to ale proto, že vás více fascinují věci, které zaujmou vaši mysl. Máte bystrou mysl a dáváte to najevo tím, že se snadno vyrovnáváte s lidmi a situacemi. Obvykle následujete své srdce a neúčastníte se krysích závodů. Vaše síla spočívá v tom, že si ve stresu zachováte klid.

Fotografie: Freepik

7. Oválný pupík

To naznačuje zajímavou osobnost. Jste aktivní a energičtí, ale také rychle podléháte úzkosti. Neustále hledáte nové věci, které se můžete naučit, a nové dovednosti, které můžete zdokonalit. Jste také citliví na své vlastní pocity a pocity druhých. To z vás dělá vynikajícího posluchače. Obvykle intuitivně poznáte, že je něco špatně, a nečekáte, až se situace zhorší. Jste aktivní a oslovujete ty, kteří potřebují pomoc. Fascinuje vás umění a estetické věci.

8. Zploštělý pupík

To naznačuje, že jde o opatrnou osobnost, která toho v životě zažila příliš mnoho. Dáváte přednost tomu, abyste si hlídali své kroky a před rozhodnutím si vše dobře promysleli. Trvá vám delší dobu, než se s někým spřátelíte, protože důvěra pro vás není vždy snadná. Ale jakmile se s někým sblížíte, jste svým blízkým bezmezně věrní. Jste také velmi ochranitelští, když jde o obranu těch, kteří to potřebují. Jste chytří, ale nepoužíváte to k tomu, abyste předběhli ostatní. Místo toho vedete ty, kteří se zdají být ztraceni.

Fotografie: Freepik

9. Pupík ve tvaru obráceného písmene K

Jste vzácná osobnost. Jste pravděpodobně velmi kreativní člověk, ale raději pracujete v zákulisí než v záři reflektorů. Tvůrčího projevu, originálních myšlenek a svobody si ceníte více než slávy nebo peněz. Často musíte volit mezi láskou a osobní svobodou. Je fakt, že máte rádi svou vlastní společnost, ale jste také dobrý posluchač, a to způsobuje, že s vámi lidé chtějí trávit čas.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]