Vyberte si jedno egyptské zlaté vejce a objevte vaše předurčené poselství na rok 2023

zlatá vejce

Každý člověk hledá jednou za čas návod či radu, jak plně porozumět vlastnímu potenciálu. Na základě toho ho může plně využít a dovést svůj život do lepší roviny.

Většina lidí na světě má nějakou touhu svůj život zlepšovat. Mohou tomu samozřejmě bránit některé vnější okolnosti, chyba bývá kolikrát ale takříkajíc na druhé straně cesty. Tedy v tom, že neznáte sami sebe. V jazyce hieroglyfů starověkého Egypta je právě vejce symbolem potenciálu. Jde o zárodek generace, tajemství samotného života. A tato konkrétní alchymie vždycky skrývá nějaké poselství. Vaší zkouškou na tomto místě je ho objevit.

Vejce číslo 1

Jste člověk s vrozeným kouzlem, komplexní osobnost s mnoha rysy. Základem je pro vás jasné stanovení sílu, stejně jako přesných kroků k jejich dosažení. Tak se zřetelně dostáváte k tomu, co od svého života chcete. Současně si obvykle velmi dobře rozumíte s lidmi, které navštěvujete. To vám dovoluje vytvářet si navzájem upřímné a také velmi otevřené vztah. Vždycky si vybírejte jeden cíl po druhém, protože tak jich postupně vždycky dosáhnete.

Vejce číslo 2

Jestli volíte druhé vejce, jste velmi otevření, přímočaří lidé. Vždy jasně deklarujete svoje myšlenky, postoje i rozhodnutí, na jejich základě pak také adekvátně jednáte. Víte také, že u lidí, kteří vás milují a obklopují, nikdy nevypustí špatné slovo nebo vás nezradí. To z vás dělá duševně zdravé a také respektované osoby. Vaše otevřenost však není vždycky vnímána zcela pozitivně, hlavně v partnerských vztazích. Zkuste být občas trochu diplomatičtější.

Vejce číslo 3

Toto vejce symbolizuje lidi, kteří mají velké srdce a současně jsou tím pádem velmi citliví. Kolikrát skoro až přecitlivělí. Protože se v zásadě bojíte života, máte často tendence se stáhnout vyhýbat se tvrdému střetu s realitou. Nejde přitom ani tak o nedostatek odvahy, jako strach z toho, že vaše jednání ublíží někomu dalšímu. Nebojte se odvážit a vydejte se i do neznámých vod. Mnohdy zjistíte, že vaše strachy jsou jen ve vaší hlavě, nikoli v realitě.

volba cesty
Fotografie: Pixabay

Vejce číslo 4

Lidé sahající po tomto vejci jsou osobnosti velmi zdrženlivé. Mají silnou tendenci velmi podrobně racionalizovat jakýkoli aspekt nebo prvek, který se jim objeví na obzoru. Tento přístup ovšem často doporučuje ustoupit a pečlivě zvážit všechna pro a proti konkrétní situace. Teprve pak činíte rozhodnutí o dalším směřování. Nebojte se ale občas i zariskovat a jednat trochu spontánně. Takhle se sice držíte v bezpečí, o hodně věcí ale také přicházíte.

Zdroj: PsychologyToday

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]