Vyberte si květinu a objevte, co si o vás lidé myslí za vašimi zády. Některá zjištění nemile překvapí

Fotografie: Depositphotos / Edit

Říká se, že není krásnější květiny, než je orchidej, protože tato úžasná rostlina vyjadřuje ženskost, krásu a laskavost.

Přinášíme vám jednoduchý test, který odhalí něco z vaší osobnosti. Pozorně si prohlédněte květinový obrázek výše a vyberte si ze šesti orchidejí tu, která je vašemu srdci nejbližší. Podle květiny, kterou jste si vybrali, se o sobě dozvíte něco z vaší povahy. Uhodili jsme hřebík na hlavičku, nebo jsme se ve vás tentokrát zmýlili?

Orchidej č. 1

Pokud jste si zvolili tento květ, jste velmi otevřeným člověkem a komunikace má u vás nejvyšší prioritu. Málokdy se vám stane, že byste se nudili, protože máte hodně koníčků a vždy si najdete něco, co můžete dělat. Máte velkou trpělivost a rádi děláte věci, které vyžadují velkou pozornost.

Fotografie: Pexels

Orchidej č. 2

Jestliže se vám líbí orchidej č. 2, jste velmi odhodlaný typ. Když si něco usmyslíte, uděláte všechno pro to, abyste toho dosáhli. Jakmile dosáhnete svého cíle, nebijete se v prsa, ale okamžitě si najdete cíl jiný. Vynaložili jste spoustu času a úsilí, abyste si splnili své sny. Jste citliví, ale lidé to o vás moc neví.

Orchidej č. 3

Jste velmi optimistický a příjemný člověk, pro kterého je nejdůležitější klid a pohoda. Pokud jste nervózní, pomůže vám zavřít oči a pokusit se uvolnit. Máte vysoké nároky na práci a každodenní život, ale zároveň jste trpěliví a dokážete čekat, až se vše vyřeší. Stres zvládáte velmi dobře, ale jedna věc vás dokáže rozčílit, a tou je nespravedlnost.

Fotografie: Pexels

Orchidej č. 4

Jste spíše samotářští. Většinou dovolíte jen své rodině nebo nejbližším, aby se k vám přiblížili a pronikli hlouběji do vašeho nitra. Ačkoliv se téměř vždy snažíte působit vesele, také vás občas něco trápí nebo jste unavení.

Neradi si stěžujete a nikdy se nestavíte do role oběti. Pokud vás někdo naštve, vždy se snažíte zůstat v klidu. Měli byste pracovat někde, kde musíte jednat s lidmi, protože v takové práci budete jistě úspěšní.

Orchidej č. 5

Jste velmi veselý, pozitivní a trpělivý člověk. Rádi tuto svou radost a energii rozdáváte a přenášíte na ostatní. Téměř nikdo ve vaší společnosti nemůže být napjatý nebo nervózní, proto máte mnoho přátel. Když má někdo ve vašem okolí špatnou náladu, okamžitě se na vás obrátí, protože ví, že vy mu ji můžete zlepšit.

Fotografie: Freepik

Orchidej č. 6

Nemáte ve zvyku příliš hovořit o svých pocitech a celkově si neradi stěžujete. V tomto ohledu jste spíše uzavření a rádi si promlouváte se svým vlastním já. Často jste velmi zaneprázdnění a zapomínáte na pravidelný odpočinek a čerpání energie. Čas od času ale potřebujete dobít baterky, nic nedělat, jen relaxovat a odpočívat.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]