Psychologický test: To, jakým způsobem držíte hrnek, říká hodně o vaší osobnosti. No jen se podívejte

Fotografie: Canva

Dokonce i to, jakým způsobem držíte v ruce hrnek, dokáže říct hodně věcí o vaší osobnosti. Dost možná budete překvapení.

Každý člověk je jiný, ale některé rysy můžete mít společné s jinými lidmi. Tyto rysy ale nás všechny spojují. Řeč těla někdy o člověku dokáže prozradit víc, než co o sobě on sám dokáže říct. Tento test dokáže odhalit skryté vlastnosti osobnosti, a to jen podle toho, jakým způsobem držíte hrnek. Zdá se vám to jako nesmysl? Věřte tomu, že opravdu není.

Držíte ouško hrnku a máte malíček ve vzduchu

Pokud hrníček držíte tímto způsobem, znamená to, že jste rozený vůdce. Jste vždy sebevědomí a přesně víte, co chcete. Jakmile se dostanete na nějakou vedoucí pozici, začne se vám dařit, protože tak nějak instinktivně víte, jak jednat s ostatními lidmi. Ale pozor, ani přílišné sebevědomí není moc dobré.

Šálek držíte v obou rukách

Jste dobrý kamarád, protože si vždy každého vyslechnete a také dobře vnímáte náladu svých přátel a nebo partnera. Od ostatních vás odlišuje vaše otevřenost a flexibilita a stejně tak váš mimořádný smysl pro humor. Dokážete dobře pracovat v týmu, ale nemůžete pracovat mimo něj, zkrátka se neradi spoléháte sami na sebe. Věnujte pozornost této své slabosti.

Držíte ouško

Vaše hlavní vlastnosti jsou klid a racionalita. Lidé, kteří vás neznají, si mohou myslet, že jste chladní a bezcitní, ale ve skutečnosti máte opravdu hodně emocí, které jen nedáváte najevo. Někdy, když je s vámi zacházeno neférově, spadne vám maska klidu a lidé kolem vás mohou vidět, že jste jen obyčejný člověk, jako oni. Pokuste se vyjadřovat své pocity, aspoň před vašimi blízkými.

Fotografie: Pexels

Držíte dno šálku

Jste velmi ohleduplný člověk. Každé své rozhodnutí pečlivě promýšlíte, posuzujete jeho výhody a nevýhody, protože se bojíte následků. Všichni vás považují za dobrého pracovníka, protože jste plní soucitu. Přehnaná opatrnost ale může být na škodu. Nedokážete totiž rychle reagovat a tak přicházíte o báječné příležitosti. Nad vším se moc dlouho pozastavujete.

Jednou rukou držíte ouško a druhou šálek

Jste velmi zranitelný a citlivý člověk. Dokážete porozumět lidem, takže jasně vidíte, co je motivuje. Své přátele si ale vybíráte velmi pečlivě a ve vztazích jste rozmarní. Svému budoucímu partnerovi se otevřete, až když si budete stoprocentně jisti, že vás upřímně miluje. Je pro vás těžké udělat první krok, ale pokud si vás partner dokázal podmanit, ukážete rozmarnou stránku své osobnosti.

Fotografie: Pexels

Šálek držíte shora a ouško máte mezi prsty

Základním rysem vaší osobnosti je sebeovládání a klid. Plujete mezi proudy života, účastníte se nejrůznějších dobrodružství, protože máte nevyčerpatelnou energii. Ve vašem slovníku chybí slova jako deprese, chronická únava a nebo apatie. Jediné, co vás může rozzlobit, je nedostatek předvídavosti. Často se spoléháte na osud, což není moc dobré.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*