Plachý, 17letý tanečník, přišel na pódium talentové show. Z divného začátku se stalo vystoupení roku

Fotografie: Depositphotos

Natrénovat si určité taneční vystoupení není vůbec jednoduché, ale tento mladík předvedl, že on si své číslo poctivě nacvičil. Jeho představení totiž bylo fantastické.

Pokud jste již někdy tanec zkoušeli, jistě víte, že je zpočátku velice důležité si zapamatovat, jak se jednotlivé kroky dělají. Tyto taneční kroky poté můžete zkombinovat a vznikne vám z toho tanec. Dále je důležitá ještě hudba a také pravidelné tréninky, abyste při vystoupení věděli, co přesně máte dělat. Tento mladík na pódiu ukázal, že si své vystoupení nejspíše trénoval dlouho a poctivě.

Velká nervozita před vystoupením

Na chvilku si představte, že byste měli vystupovat před obrovským publikem a porotou s tím, co jste si pro ně představili. S největší pravděpodobností vás přepadne velká nervozita. Tento mladík nastoupil před porotu v televizní soutěži Britain’s Got Talent a vypadal velice plachý. V porotě seděl Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha Dixon a David Walliams.

Simon Cowell ihned začal s mladíkem rozhovor a zdálo se, že plachý mladík se začíná pomalu uklidňovat. I když se na pódium vydává hodně talentovaných lidí, v mnoha případech se jedná o nepovedené pokusy, kdy porota musí účinkujícího poslat zpět domů. Někteří si však dokážou získat celou porotu i publikum tím, co předvedou za vystoupení.

Mladý chlapec, který nadevše miluje svou rodinu

Porotci se mladého chlapce (17 let) zeptali, jaké má plány, když by soutěž vyhrál. Mladík na tuto otázku odpověděl tak, že jeho matka pracuje od rána do noci, jen aby mohla jemu a jeho bratrovi koupit vše, co do života potřebují. Rád by tak matce splatil vše, co pro ně doposud udělala. Je si vědom toho, že jí nikdy nebude moci zaplatit vše, co pro ně dokázala udělat, ale rád by jí alespoň nějak pomohl.

Fotografie: Pixabay

Dokonalé vystoupení

Jakmile rozhovor s porotou skončil, byl mladík vyzván, aby ukázal, co si připravil. Chlapec začal tančit na mix různých písní pro porotu a už po malé chvilce bylo vidět, jak jsou všichni porotci i diváci velmi překvapení tím, co mladík předvádí.

Na konci vystoupení si mladík lehne na zem a kdyby ho poté moderátoři neupozornili, aby si stoupl, skoro by se nestihl podívat na to, jak po jeho vystoupení všichni diváci i porota tleskají ve stoje. Dokonce i Simon Cowell chlapce velmi pochválil a poslal ho do dalšího kola.

Zdroj: Laowl

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]