Simon Cowell zůstal beze slov: 10letý kouzelník ukázal svůj magický talent na plný plyn

Fotografie: Chris McKenna / Creative Commons / CC BY-SA

Talent se skrývá i ve velmi mladých lidech, o tom není pochyb. V oblíbené talentové show Britain´s Got Talent to dokázal hoch Ryland s disciplínou, které se bojí i dospělý.

Přijít do talentové show ukázat svůj talent není nic neobvyklého. Existuje však jedno odvětví, které je zde vyloženě velmi proslulé, a to hlavně kvůli jednomu z porotců. Obávaný porotce Simon Cowell se totiž netají tím, že neznává jediný druh talentu, kouzelnictví a magii. A právě s kouzelnickým vystoupením se mladý hoch na pódiu ukázal.

Při vstupním pohovoru pobavil publikum

Mladý chlapec hned na začátku svého vystoupení působil velmi uvolněně. Žádný z dotazů porotců jej neodradil, dokonce svou odpovědí několikrát rozesmál publikum. Nenechal se zaskočit ani neutrálním, téměř negativním výrazem Simona. Ten se rozhodně ani nesnaží skrývat to, že nemá kouzelníky a jejich vystoupení v lásce.

Iluzionistická show mladého hocha však byla opravdu ohromující. Ke svému vystoupení nejprve použil několik přátel, kteří se na pódiu objevili s několika čísly v ruce. Jenže k show potřeboval i porotce, ti se nakonec také ochotně zapojili a mladému hochovi s vystoupením pomohli. Právě Simon Cowell si nemohl tuto příležitost nechat ujít a s kartami zde zamíchal.

dívka talent hvězda

Slepá dívka zpívá jako anděl. Diváky a porotce talentové soutěže zvedla ze sedaček

Rylanda během vystoupení nezaskočilo nic

Nic z toho, co se na pódiu dělo, však mladého Rylanda nerozhodilo. Jeho vystoupení působilo nejen velmi sebevědomě, ale také profesionálně. V představení s obrázkovými kartami zůstala porota ohromená, protože tento jeho trik byl opravdu jedinečný. To ale nebyl konec jeho vystoupení. Následovala jedinečná iluze se světlem, po které publikum propuklo v ohromný potlesk.

Na konci jeho vystoupení nebylo pochyb o tom, že mladík postupuje do dalšího kola. Splnil totiž veškeré předpoklady úspěšného účastníka této show. Jeho vystoupení bylo nejen sebevědomé a originální, ale  byl prokázal i svůj talent a schopnost zaujmout. Vystoupení bylo zvládnuté i po technické stránce a vůbec nepůsobilo jako představení mladého, teprve 10letého hocha.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]