Když na kameře uviděli, jak se pes chová k jejich ročnímu dítěti, nevěřili vlastním očím. Video okamžitě obletělo celý svět

Fotografie: Depositphotos

Mnoho lidí má obavy, jak na novorozené dítě zareaguje jejich pes. Nikdo totiž předem netuší, jak se čtyřnohý mazlíček vypořádá s tím, že veškerá pozornost už není jeho.

Pes je nejlepší přítel člověka a to je známo již stovky let. Psi jsou věrní, přátelští, oddaní, milující, mají velké srdce a jeho oči vám toho hodně řeknou. Vlastně s vámi jejich očima komunikují. Mnoho rodičů si ale stále klade otázku, jestli je dobrý nápad pořizovat k psovi dítě a naopak. Především, když jde o novorozeně, to má každý rodič veliký strach, aby se mu něco nestalo a pes může představovat určité nebezpečí.

Rozhodli se, že si dítě pořídí

Když se nyní už maminka ročního Finna dozvěděla, že je těhotná, měli zrovna s partnerem malé štěňátko. Ale nikdy ani na chvíli nezapochybovali, věděli, že je dobrý nápad dítě přivést na svět. Snažili se svého psa, boxera, vychovávat, co nejlépe to jen půjde, aby nemuseli mít strach, že ublíží jejich dítěti. A po narození se jim potvrdilo to, co si celou dobu mysleli, jejich boxer si malého Finna ihned zamiloval.

Fotografie: Pixabay

Kamera zachytila dojemný okamžik

Postupem času už nechávali pejska spát u Finna v pokoji, protože věděli, že ho bude celou noc střežit. Samozřejmě, že měli v pokoji nainstalovanou kameru, protože, co kdyby náhodou.

A jednoho dne kamera zachytila něco, co každého člověka chytne za srdce. Finn pravděpodobně nemohl usnout a tak vylezl z postýlky a lehl si k pejskovi do pelíšku.

Fotografie: Pixabay

Co se dělo pak

Boxer Brutus se sice probudil, ale vůbec neřešil, že jeho spánek někdo narušuje, v klidu znova usnul. Spali tak vedle sebe a chlapec se ke psovi každou chvilku tulil, potřeboval jeho přítomnost. Rodiče se rozhodli, že tuto videonahrávku dají na internet a nyní ji vidělo už přes dva miliony lidí. Nahrávka je doopravdy velice roztomilá, no, přesvědčte se sami! Když je pes správně vychovaný, dítěti rozhodně neublíží.

Zdroj: Dogtooth Media / YouTube

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]