Matka truchlící u hrobu svého syna si všimla andělského znamení. Okamžitě pochopila, že jí posílá důležitou zprávu

Fotografie: iStock

Matka byla ohromená poté, co video, na kterém jí na ruku přiletěl pták, když navštívila hrob svého syna, bylo na sociálních sítích zhlédnuto více než devět milionkrát.

Snad největším strachem pro rodiče je ztráta vlastního dítěte. A být svědkem samotného okamžiku smrti je tragédie strašnější než cokoli jiného. Tato žena si bohužel prožila peklo, když jí život nespravedlivě vzal dítě. Syn Marie Robinson, Jack, zemřel v roce 2014 ve věku čtyř let na nádor na mozku. Matka ptáka na synově hrobě natočila při třetím výročí jeho smrti.

Příliš brzký odchod

Marie Robinson a její manžel Terrence žili své životy jako ostatní šťastné rodiny v Hampshire v Anglii se svými 3 dcerami a dvojčaty Jackem a Liamem. Rodinné štěstí bylo bez mráčku až do roku 2014, kdy Jack začal mít podivné příznaky, ale nebyl kvůli tomu hospitalizován. Vyšetřování pak odhalilo, že tehdy 4letý chlapec bojoval s nádorem na mozku a za pouhých pár měsíců se jeho stav zhoršil natolik, že začátkem dubna téhož roku zemřel.

Oba rodiče se snažili být „v pohodě“ pro své další děti, věděli, že mají zodpovědnost a musí fungovat i po synově smrti, ale ztráta Jacka je všechny velmi zasáhla. Říká se, že čas zahojí všechny rány, ale v tomto případě se smutek nezmírnil ani po letech, i když se členové rodiny snažili na malého Jacka vzpomínat jen v tom dobrém.

Znamení u chlapcova hrobu

O tři roky později, v roce 2017, v den výročí chlapcovy smrti, pocítila matka zvláštní emoce. Začalo to jako obyčejná neděle, ale Marie už tak nějak tušila, že se stane něco výjimečného. Šla k hrobu a nahlas se modlila: „Jacku, dej prosím mamince znamení.“ Marie pevně věřila, že nyní má možnost pocítit, byť jen na chvíli, blízkost a přítomnost svého ztraceného syna. Matka, která tiše truchlila u hrobu, si najednou všimla, že na chlapcově hrobě „tančí“ červenka a pak jí nešikovně přistála na noze.

Fotografie: Freepik

„Kdykoli jsme šli ven, Jack a jeho dvojče chodili pozorovat červenky, takže je to něco, co si s ním vždycky spojíme – bylo to prostě úchvatné.“ Po vložení na Facebook bylo video sdíleno tisíckrát a paní Robinson dostávala zprávy z celého světa. „Je naprosto ohromující, jak to spoustu lidí potěšilo. Pokud to pomůže zvýšit povědomí o dětských nádorech mozku, rakovině a zármutku ze ztráty dítěte, pak je to pozitivní věc,“ řekla.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]