Pozdvižení v letadle: Matka přispěchala s naléhavou prosbou k pilotům, aby letadlo ihned otočili

Fotografie: Depositphotos

Vystrašená žena během cesty letadlem přiběhla do kokpitu k pilotům, aby je požádala o otočení letounu a návrat zpět na výchozí letiště.

V březnu roku 2019 se po celém světě rozšířil příběh matky, která během letu ze Saúdské Arábie do Kuala Lumpur přispěchala k pilotům do kabiny, aby jim sdělila něco, co je přimělo letadlo okamžitě otočit a zamířit zpět. Žena totiž na letišti zapomnělo „něco“ velmi cenného.

Něco takového piloti nikdy nezažili

Pro piloty i cestující to měl být obyčejný let, dokud jeho průběh nezměnila jedna žena, která piloty přiměla otočit letadlo a vrátit se zpět na letiště z velmi dobrého důvodu. Letoun vzlétl a zamířil na trasu ze Saúdské Arábie do Kuala Lumpur. Jakmile se odlepil od země, piloti uslyšeli něco velmi nečekaného. Odstartovali z letiště v Džiddě poblíž pobřeží Rudého moře, když cestující přispěchala do kokpitu.

Cestující i piloti byli v šoku

Piloti náhle promluvili k cestujícím: „Musíme letadlo otočit a vrátit se. Někdo z cestujících zapomněl své dítě na letišti.“ Mezi pasažéry se ozval šum a stejně zmatený byl i pracovník letiště, který zprávu od pilotů přijal. Nejprve příliš nechápal, o co přesně jde. Nechtělo se mu věřit, že by matka zapomněla své vlastní dítě na letišti, nikdo přece není tak nezodpovědný.

Fotografie: Pexels

I pro piloty byla tato situace zcela nová a znovu požádali o povolení k obratu zpět na letiště. Není jasné, jak dlouho trvala cesta zpátky a jak dlouho bylo dítě ztraceno samo na letišti. Důležité však je, že se ženě podařilo se vrátit a opět se shledat se svým potomkem.

Mohl za to stres?

Jak se něco takového mohlo stát, to je pro všechny záhadou. Podle všeho se žena nacházela pod velikým tlakem. Zřejmě měla strach z létání, a navíc nevěděla, jak let zvládne její dítě. Byla tedy příliš vystresovaná a zaneprázdněná vlastními myšlenkami, až zcela zapomněla, že necestuje sama.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*